Zenne Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Fatih, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Kiralama
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin buketi, Duvak, Ayakkabı

Önerilen Firmalar

Gülnaz Yıldırım Gelinlik
25 4

Bağcılar

Gülnaz Yıldırım Gelinlik

Uğurlu By Dilek Özdemir
50 6 10

Fatih

Uğurlu By Dilek Özdemir

Setr-i Nur Fatih
52 6

Fatih

Setr-i Nur Fatih

Hakkında

Düğünlerinizde göz kamaştıracak bir gelin olma hayaliniz mi var? Doğru yerdesiniz. Zenne Modaevi olarak açıldığımız günden beri bu amaçla çalışıyor ve gelin adaylarımızın işletmemizden memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz. Sunduğumuz fırsatlardan bahsetmek gerekirse;

İşletmemizde gelinliğinizi seçmek için özenli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Önce aklınızda herhangi bir modelin olup olmadığını soruyoruz. Eğer var ise profesyonel ekibimizin dikimleriyle hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Bu dikimi vücut yapınıza ve konforunuza göre gerçekleştiriyoruz. 2-3 tane prova ile de kendinizi düğünde hayal etmenizi sağlıyoruz.

Eğer aklınızda herhangi bir model yoksa, son trendleri ve gelinlik modellerini beğeninize sunuyoruz. Günümüzde her an değişen modaya ayak uyduruyor ve işletmemizde sergiliyoruz. Düşük omuzlu dantel gelinlikleri, çıkarılabilir etekli yarım balık gelinlik modelleri, düşük omuzlu sade gelinlik modelleri, derin v yakalı gelinlik modelleri, tül yaka a kesim gelinlik modelleri, kalp yaka balık kesim gelinlik modelleri ve düşük omuz tüylü gelinlik modelleri, son zamanlarda en çok tercih edilen modellerden. Tüm bu modellerin dışında klasik gelinlikten vazgeçemeyen konuklarımıza da birçok farklı gelinlik türünü sunabiliyoruz.

Gelinliklerinizi zamanında teslim alma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Gelin adaylarımıza vadettiğimiz tarihi geçirmiyoruz. İsteğiniz durumunda gelinliğinizi muhafaza edebiliyor ve özel spreylerle korunmasını sağlıyoruz. Tamamen memnuniyetiniz için hizmet veriyor ve mutluluğunuz için çaba sarf ediyoruz.

İstanbul’daki gelin adaylarımıza kolay ulaşım imkânı sunmaktayız. Zenne Modaevi Fatih’te faaliyet gösteriyor ve birçok çevre ilçeden toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde gelmenizi sağlıyor. Özel araçlarınızla gelmeyi de tercih edebilirsiniz. Park konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Gelinlikçiler çarşısında bulunan işletmemiz -1. Katta yer alıyor.

Hakkımızda ayrıntılı bilgi almak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Nurdan Ertük

  • Adres: Fevzipasa cd.Galeria ulku gelinlikciler carsisi No 105 FATİH İSTANBUL.

Zenne Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!