White Dream

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

Fatih, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Hazır Model
  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Yase Gelinlik
25 10

Bakırköy

Yase Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Tallin Moda
50 10

Fatih

Tallin Moda

1 haftadan az
Özel Dikim
Büşra Tezel Modaevi
78 7

Bayrampaşa

Büşra Tezel Modaevi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınızın en değerli gününde sizi, hayalini kurduğunuz gelinliğe kavuşturuyoruz! Sevdiğiniz kişinin evlilik teklifine “evet” dedikten sonra elbette, düğün gününüzde nasıl bir gelinlik giyeceğinizi düşünmüşsünüzdür. Eşsiz gelinliğinizi bulmak ve düşlerinizi gerçeğe çevirmek için buradayız! Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte, sizi en iyi şekilde ağırlayacağımıza ve hayallerinizdeki gelinliği bulmaya yardım edeceğimize emin olabilirsiniz!

İstanbul Fatih gelinlik firmaları arasında, mağazamızdan içeri adımınızı atar atmaz, sizi tüm misafirperverliğimizle karşılıyoruz. Ardından, kahve eşliğinde sizinle sohbet ediyoruz. Sohbetimiz esnasında, nasıl bir gelinlik istediğinizi öğreniyoruz. Bunun yanında; düğün konseptiniz ve düğün yapacağınız mekan da seçimimizde bize yardımcı oluyor. Tüm bunlar hakkında bilgi edindikten sonra, mağazamızda bulunan bin bir çeşit gelinlik arasından, beğendiğiniz birkaç tanesini denemenizi rica ediyoruz. Denediğiniz modeller arasında, içinde kendinizi ait hissettiğiniz bir gelinlik olursa, doğru modeli bulduk demektir! Hemen ölçülerinize göre tadilat ettirip, en kısa süre içinde teslim ediyoruz!

Özel dikim bir gelinlik tercih ediyorsanız, öncelikle zihninizdeki gelinliği tasvir etmenizi istiyoruz. Bir taslak oluşturduktan sonra, üzerinde eklemek veya çıkarmak istediğinizi soruyoruz ve buna göre düzenlemelerimizi yapıyoruz. Kaliteli kumaşlar kullanarak büyük bir özenle diktiğimiz gelinliğinizi, en geç üç prova sonunda size teslim ediyoruz. Bu muhteşem gelinlikle, müstakbel eşinizin başını döndüreceğinize eminiz!

A kesimden prenses modele, bohem tarzdan vintage gelinliklere kadar pek çok çeşidi bir arada bulabileceğiniz mağazamızda, siz değerli gelinlerimiz için uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Memnuniyetinizi sağlamak ve beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüz için, gelinliğinizi bizden temin etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Hırka-i Şerif, Mevkufatçı Sk. No:3, 34091 Fatih/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.