Bess Wedding

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Bess Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Bess Wedding Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Bess Wedding Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Bess Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Bess Wedding Hakkında

Kendi masalınızın başrolü olacağınız o çok özel düğün gününüzde, hayali kurduğunuz gelinlikle mutluluğa “evet” demek isterseniz sizi Bess Wedding’e davet ediyoruz.

Bess Wedding Fatih gelinlik modellerimizle, size kusursuz tasarımlar sunarak, düğün gününüzde mutlulukla ışıldamanızı sağlıyoruz. Uzun yıllardır gelinlik üretimi konusunda edindiğimiz tecrübelerle ve işimize duyduğumuz sonsuz tutkuyla hizmet veriyoruz.

Hazır model gelinliklerimizde her gelini mutlu edecek geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet sunuyoruz. Bizi tercih eden her gelinin mağazamızda hayallerindeki gelinliği bulmasını hedefliyoruz. Mağazamızda çeşit çeşit büyük beden gelinleri bulabiliyorsunuz. Vücudu saran zarif balık modellerden, taşlı balo tipi kabarık modellere kadar her tarza uygun gelinliğin en güzel örnekleriyle hizmet veriyoruz. Mağazamızda her tarza, her düğün mekanına ve her vücut tipine uygun tesettür gelinliklerimiz de bulunuyor.

Gelinliklerimizin her birinde usta el işçiliğine çok önem veriyoruz. Alanında uzman modacılarımızla gelinlerimizin her detayında büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Gelinliklerimizin her birini sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanarak hazırlıyoruz. Bu sayede tasarladığımız her modelin güzelliğini en iyi şekilde yansıtabiliyoruz.

Bess Wedding olarak özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim gelinliklerimizde sizin görüşlerinizi ve isteklerinizi büyük bir dikkatle dinliyor, gelinliğinize dair tüm beklentilerinizi detaylarıyla öğreniyoruz. Gelinlik hazırlıklarınızın her aşamasında edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda hareket ediyoruz. Hazırlıkları tamamlanmış gelinliğinizin her detayı içinize tam olarak sinene kadar da çalışmaya devam ediyoruz.

Mağazamızda hayallerinizdeki gelinliğin yanında birbirinden güzel abiye modellerini de bulabiliyorsunuz. Böylelikle sizle beraber düğününüze katılacak sevdiklerinizin de mağazamızdaki birbirinden güzel abiyelerden birini seçerek, düğününüzde muhteşem görünmesini sağlıyoruz.

Siz de tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde hayallerinizdeki gelinliğin içinde ışıldamak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Bess Wedding Fatih gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Akşemsettin Mah. Şehit Teğmen Mehmet Sarper Alus Sk. No: 4 Fatih / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.