Esma Altıntaş Gelinlik

E-posta Gönder

 • Fatih, İstanbul.

Esma Altıntaş Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Esma Altıntaş Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Esma Altıntaş Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Esma Altıntaş Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi

Esma Altıntaş Gelinlik Hakkında

Mutluluğa attığınız bu muhteşem adımda yıllarca hayalini kurduğunuz gelinlik modeliyle sizi buluşturuyoruz. Esma Altıntaş Gelinlik olarak İstanbul Fatih’te faaliyet gösteriyor, özel günlerinizde tasarımına hayran kalacağınız gelinliklerimizle kusursuz bir görünüme kavuşmanızı amaçlıyoruz. Her sene değişen gelinlik modasını yakından takip ediyor, yenilikçi düşüncemiz ve yaratıcılığımızla da kişiye özel tasarımlar yapıyoruz.

Ruhunuzu ve tarzınızı muhteşem bir şekilde yansıtmak için yanınızdayız. Hayalinizdeki gelinliği tasarlamak istiyor ya da hazır dikim hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız sizi modaevimize davet ediyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle birlikte sizi en iyi şekilde ağırlıyor ve isteklerinizi sizden dinlemek istiyoruz. Tek arzumuz yıllar sonra fotoğraflarınıza her bakışınızda “İyi ki…” diyebilmeniz.

Gelinliğinizi tasarlarken birçok detayı göz önünde bulundurduğumuzu söylemek isteriz. Bizde düğününüzde her şeyle uyum içerisinde görünmelisiniz. Konseptinize ve düğün mekânınıza uygun olarak modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Örneğin modern bir balo salonunda organizasyon gerçekleştireceksiniz prenses tipinde işlemeli şık bir gelinlik, kır bahçesinde ve deniz kenarında bir organizasyon gerçekleştirecekseniz de şifon uçuş uçuş sade bir gelinlik tercihiniz olabilir.

Vücut tipinize en uygun gelinliği sizinle buluşturmak için de titizlikle modelinizi belirliyoruz. Vucut hatlarınızı belirginleştiren ya da fazlalıklarınızı saklayan modeller hakkında bilgi veriyoruz. Omuz genişliği ve bel inceliğinize uygun bir tasarım yapıyor ya da hazır modellerimizi beğeninize sunuyoruz.

Duvak ve saç aksesuarı da konseptinizi tamamlayan muhteşem detaylardan. Gelinliğinizi seçtikten sonra duvak modellerimizi beğeninize sunuyoruz ve saç aksesuarınızı belirliyoruz. Gelinliğinizi yaklaşık olarak 1-3 prova aralığında hazır hâle getiriyor ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.

Fatih gelinlikçileri arasında tercih edilen Esma Altıntaş Gelinlik hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızda! Siz de modellerimizi yakından incelemek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup “Randevu al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Ali Kuşçu Mah. Fevzi Paşa Cad. No:22/2 Fatih/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.