Tuğba Yavuz Moda Gelinlik

E-posta Gönder

 • Fatih, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tuğba Yavuz Moda Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Tuğba Yavuz Moda Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Tuğba Yavuz Moda Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Tuğba Yavuz Moda Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Tuğba Yavuz Moda Gelinlik Hakkında

Rüya gibi bir günde, hayallerinizdeki gelinliği üzerinizde görmek isterseniz, Tuğba Yavuz Moda Evi Fatih ekibi olarak, size bunu sunuyoruz. En güzel gününüzde, en güzel elbiseyi giymeniz için tecrübeli ve uzman kadromuzla birlikte çalışıyoruz. Siz değerli gelinlerimizin beklentilerini karşılamak ve memnuniyetini sağlamak bizim önceliğimiz.

Gelinlik, her genç kızın hayalidir. Küçüklükten başlayan bu sevda, o muhteşem güne kadar devam eder. Biz de, isteklerinizi yerine getirmek için çabalıyoruz.

Gelinliğinizi seçmeden önce sizinle bir görüşme sağlıyoruz. Bu görüşme esnasında, hayallerinizdeki gelinlik modelinin nasıl olduğunu öğreniyoruz. Ardından; vücut tipinize, düğün konseptinize ve düğün mekanınıza göre bir gelinlik tasarlıyoruz. Salon düğünü tercih edecekseniz, klasik modelleri öneririz. Prenses, A kesim veya balık modellerden birini seçebilirsiniz. Eğer kumsal düğünü yapacaksanız; bohem tarzda yapılandırılan Helen model gelinliklerimizi tercih edebilirsiniz. Saç aksesuarlarıyla bu muhteşem gelinliği tamamlayabilir, doğal bir makyajla da taçlandırabilirsiniz. Düğün konseptiniz kır düğünü ise, düz kesim dantellerle süslenmiş gelinliğinizle göz kamaştıracaksınız!

Haute couture gelinlikleriniz, usta dikişçilerimizin adeta bir sanat eseri niteliğinde çıkıyor. Kaliteli kumaşlardan oluşturulan bu geniş ürün yelpazesinde; dilediğiniz aksesuarları kullanarak, gelinliklerinize farklı bir hava katabiliriz. Minik taşlar, Fransız danteli ve inciler bu aksesuarlara örnek olabilir.

Özel dikim yerine, hazır modellerimizi de tercih edebilirsiniz. Mağazamızda bulunan bin bir çeşit gelinlik arasından size en uygun olanını seçebilir, düğününüzde harikalar yaratabilirsiniz.

Duvak kullanmak isterseniz; gelinliğinize uygun olarak uzun veya kısa arasından tercih yapabilirsiniz. Gelinliğinizi tamamlayacak bu güzel detayla, düğününüzde geleneklerimizi yaşatabilirsiniz.

Fatih gelinlik moda evleri arasında, kaliteli hizmet anlayışımız ve gelinlerimize duyduğumuz ilgi ve alakayla, öne çıkmayı başarıyoruz. Bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.