Huriye Şenel Haute Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Fatih, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Gelinlik Gülse Moda
119 3

Küçükçekmece

Gelinlik Gülse Moda

3 hafta
Özel Dikim
Pınar Bent
721 38 30

Şişli

Pınar Bent

1 hafta
Özel Dikim
Nermin Saraylı Couture
102 18

Şişli

Nermin Saraylı Couture

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düşlediğiniz gelinlik modeliyle bir uyum içerisinde görünmenizi sağlıyoruz. Huriye Şenel Moda Evi olarak gelin adaylarının hayallerini süsleyen gelinlik modelleriyle İstanbul Fatih’te hizmet veriyoruz. Mutlu bir geleceğe ilk adımınız ve kusursuz bir görünüme kavuşmak istiyorsunuz biz de hazır model ve özel dikim gelinlik seçeneğimizle isteklerinize ekip olarak cevap veriyoruz.
Hayallerinizi nasıl mı gerçeğe dönüştürüyoruz?

-Gelinliğinizin seçiminde size birçok konuda danışmanlık yapıyoruz. Düğün yapacağınız mekândan vücut tipinize, tarzınızdan konseptinize kadar birçok detayı göz önünde bulunduruyor ve düğün günü uyum içerisinde, prensesler gibi görünmenizi sağlıyoruz. Özel dikim bir gelinlik arzuluyorsanız isteklerinizi dinliyor ve modelinizi sizinle birlikte oluşturuyoruz.

-En yeni moda gelinlik modellerini modaevimizde bulabilirsiniz. Gelinlik kataloglarımızı sürekli yeniliyor ve son trend gelinliklerle sizi buluşturarak beğeninize sunuyoruz.

-Gelinlik seçiminde en önem verdiğimiz detaylardan biri vücut tipinizle bütünleşen bir modeli sizinle buluşturmak. Bütün vücut tipine uyan A kesim, prenses kesim modellerini öneriyoruz. Vücut hatlarınızın belirgin gözükmesini istiyorsanız ise balık kesim ve zarif vücuda sahipseniz helen kesim gelinlik modelimizi de tavsiye ediyoruz.

-Gelinliğinizin modelini seçtikten sonra duvak seçeneklerimizi beğeninize sunuyoruz. Gelinliğinizin işlemeli bir model ise sade duvak, abartıdan uzak sade bir model ise işlemeli duvakları tercih etmenizi öneriyoruz. Seçtiğiniz gelinlik modelini aksesuar ve duvağı yaklaşık olarak 1-3 prova sonunda teslim ederek sizi düğün gününüze hazır hale getiriyoruz.

Huriye Şenel Moda Evi olarak her kadının düğün günü kusursuz bir görünme kavuşmasını sağlıyor ve Fatih gelinlikçileri tarafından tercih edilen bir adres olarak hizmetimize devam ediyoruz. Siz de gelinlik modellerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

İletişim

Huriye Şenel

  • Adres: Atikali Mahallesi, Fevzi Paşa Cd. No:100, 34091 Fatih/İstanbul

Huriye Şenel Haute Couture Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!