Gelinlik

Gebze Gelinlik Firmaları

10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
20.000-30.000 TL
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL
40.000-50.000 TL
10.000-20.000 TL
20.000-30.000 TL
20.000-30.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gebze Gelinlik Mağazaları ve Modaevleri

Gebze’de ihtiyaçlarınıza karşılık verecek, ister gelinlik kiralama ister satın alım gerçekleştirebileceğiniz pek çok modaevi bulunuyor. Bulunduğunuz sayfa aracılığıyla bu firmaları kolayca listeleyebilir, beğendiğiniz firmaların sayfalarını detaylıca inceleyebilirsiniz.

Peki gelinlik firmalarını incelerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Gebze gelinlik firmaları, gelin adaylarına kiralık ve satılık gelinlik seçenekleri sunuyor. İlçedeki gelinlikçilerde, beğendiğiniz bir modeli diktirebileceğiniz gibi hazır tasarımlardan birini de seçebilirsiniz. Üstelik Gebze gelinlikçilerinden, gelinlik seçiminde yardım alabilirsiniz.

Gebze gelinlikçilerinde bulabileceğiniz ürün seçenekleri gelinlik modelleri ile sınırlı değil. Birbirinden şık gelinlik modellerinin yanı sıra gelinliğinizi tamamlayacak aksesuarları da firmalarda bulabilirsiniz. Eldiven, çanta, bileklik, kolye ve benzeri aksesuarları Gebze gelinlikçilerinden temin edebilirsiniz.

Gebze gelinlik alışverişinden bahsederken sıklıkla bulundukları lokasyonlara da değinmeden geçmeyelim. Özellikle Havı Halil Mahallesi ve Hürriyet Mahallesi gibi lokasyonlar, Gebze gelinlikçilerini bir arada bulabileceğiniz bölgelerdir. Bu firmalarda her tarz ve kesimde gelinlik tasarımlarını bulabilirsiniz.

Gebze’de Gelinlik Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Gelinlik siluetine karar verirken vücut tipinize hangi gelinliğin uygun olduğuna bakmayı unutmayın. Gebze’deki gelinlikçiler de vücut ölçünüze uygun tercihlerde bulunmanız yönünde doğru yönlendirmelerde bulunacaktır. Armut vücut tipine sahip bir gelin adayıysanız, düz kesim gelinlikler yerine, A kesim modellere yönelmeniz daha doğru olacaktır. Eğer minyonsanız ve prenses kesim gelinlik giymek istiyorsanız da yüksek topuklu ayakkabılar giymelisiniz.

Gelinliğinize karar vermeden önce önemli olan bir diğer kriter de, düğününüze ne kadar zaman kaldığıdır. Eğer, düğününüze 1 aydan az bir zaman kaldıysa, hazır dikilmiş gelinlik modellerine yönelmek sizin için daha doğru bir seçenek olabilir. Gelinliğinizin özel dikim olmasını istiyorsanız, düğüne en az 6 ay kala seçtiğiniz model ile birlikte gelinlikçiniz ile görüşmelisiniz.

Gelinlik tercihinizi yaparken, düğün mekanınıza, düğününüzün yapılacağı mevsime, düğün konseptinize uygun seçimlerde bulunmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Gelinlik seçiminde tarz da tarz da çok önemlidir. Sade olduğu kadar rahat da olsun diye düşünen gelin adayları da bohem gelinliklerle istedikleri rahatlığa ve şıklığa kavuşabilirler.

Firma sayfalarımız aracılığıyla Gebze bulunan yüzlerce gelinlik firması arasından beğendikleriniz ile iletişim kurabilir, ücretsiz fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Gebze Gelinlik Fiyatları Neye Göre Değişir?

Gebze’de gelinlik fiyatları geniş bir aralığa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü gelinliğin modeli, markası, işlemeleri, dikim şekli ve ne kadar işçilik gerektirdiği gibi kriterler fiyatlara etki ediyor.

Gelinliğinizi, Gebze gelinlikçilerinin firmaların hazır modelleri arasından seçebilir ya da hayalinizdeki gelinliği diktirebilirsiniz. Bu noktada bilmeniz gereken, özel dikim gelinliklerin hazır modellere kıyasla daha pahalı olduğudur. Özel dikim gelinlik fiyatları, hem işçilik hem de süre bakımından daha çok emek gerektirdiği için daha yüksek fiyatlı oluyor.

Gelinliğin kumaşı ve işlemeleri de fiyatlarına doğrudan etki ediyor. Bu noktada kumaştaki ipek oranı arttıkça gelinliğin fiyatının da bu oranda yükseldiğini bilmelisiniz. Örneğin; saten gelinlik modellerinin ipek oranı yüksek olduğu için tül gelinliklere kıyasla daha pahalıdır. Gebze’de uygun fiyatlı gelinlik arayışındaysanız, firmaların sentetik oranı yüksek kumaşlardan yapılan modellerine göz atabilirsiniz.

Ünlü tasarımcıların gelinlikleri de yerel markalara kıyasla daha yüksek fiyatlıdır. Marka bilinirliği ve işçilikte kullanılan materyallerin kalitesi nedeniyle tasarımcı gelinlikleri en pahalı gelinlikler oluyor.

Gelinliğinizi satın almak zorunda değilsiniz. Gebze gelinlik kiralama imkanı sunan firmalar açısından da oldukça zengin. Ancak Gebze gelinlik kiralama fiyatlarının satılık gelinlik fiyatlarına yakın olduğunu da söyleyelim. Gelinlik kiralama seçeneği, hayalinizdeki gelinliği giymenize de engel değil. Eğer aklınızda bir model varsa, bu tasarımı diktirip kiralamanız da mümkün.

Gebze’de gelinlik nereden alınır diye merak ediyorsanız, bulunduğunuz sayfadaki birçok gelinlik firmasını kriterlerinize göre filtreleyerek listeleyebileceğinizi belirtelim. İlginizi çeken firmalarla iletişime geçip fiyat teklifi ve randevu alabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları