Sevda Gelinlik

E-posta Gönder

0262 255 5429

Gelinlik

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Gebze, Kocaeli

İlçe, İl


Özellik

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 3-5
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka, Şemsiye, Kuşak, Yelpaze
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Tesettür, prenses, A kesim, helen model, saten ve tül gelinlikler, Fransız güpürlü vb. Üstlenen her model özel isteğe göre dikilebilinir.

Hakkında

Gebze’de detaylarda gizlenen şıklık için gelinlik arayışı içerisindeyseniz, Sevda Gelinlik tam size göre! Alanında uzman ekibimiz, rüyalarınızı süsleyen modeli sizin için tasarlamaya hazır. Fark yaratan stil çalışmalarıyla en güzel giysinizi tasarlıyoruz… Her ayrıntıyla ilgileniyor ve tamamen size özel olan modellerle düğününüzde tüm dikkatleri üzerinize çekmeye hazırlanıyoruz. Gelin, nasıl bir süreç planladığımızdan da söz edelim:

İlk bilmeniz gereken randevu ile çalıştığımız. Çünkü size özel ilgi ve hazırlık gerektiren çalışmalar yapıyoruz. Hoş bir sohbet ederek sizi tanıyor, tarzınızı keşfediyoruz. Güzelliğinizi ortaya çıkaracak modeli, vücut yapınız, ölçüleriniz ve isteklerinize göre tasarlıyoruz. Ancak öncesinde hazır modellerimizi de inceleyebilirsiniz. İstediğinize yakın olan modelleri deneyebilir, üzerinizde nasıl durduğunu görebilirsiniz. Zaten Sevda Gelinlik Gebze mağazamızda, yeni kreasyonlarımız ve pek çok modelimiz var. Bunlar arasından kiralık veya özel bir seçenek bulacağınızdan eminiz. Hatta nişanlık ve abiyelerimizi de mutlaka incelemeli; kaftan, bindallı ve kına kostümlerimizle evlilik sürecinin her aşamasında kusursuz olmalısınız.

Özel dikim modeller için 3 ila 5 provaya kadar yaptığımız çalışmalardan da söz edelim. Provasız özel kalıpla gelinlik tasarımı yaptığımız gibi denemelerle de yolumuza devam edebiliyoruz. Kumaş seçimini yapıyor, modeli ortaya çıkaracak; gübür, dantel ve işlemeleri de belirliyoruz. Pul, boncuk, pulet veya incilerle ışıl ışıl olmanızı da sağlıyoruz. A kesim, Helen, prenses, saten ve tül gelinlikler ile Fransız güpürü kullandığımız kaliteli duruşuyla dikkat çeken bir şıklık yaratıyoruz. Son dokunuşları yapmak için de gelin el çiçeği, kuşak, duvak ve aksesuarlarınızı da tasarlıyoruz.

Gebze gelinlik modellerimizi incelemek için acele ettiğinizi tahmin edebilirsiniz. Bunun için bir ân önce sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Sevda Gelinlik iletişimiyle randevunuzu aldığınızda, hayallerinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

İletişim

Sevda Yılmaz

  • Telefon: 0262 255 5429

  • Adres: Mevlana Mah. Işıkgöl Cd. 847 Sk. No: 2 Gebze / Kocaeli

Sevda Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!