Sevgi Gelinlik

E-posta Gönder

 • Gebze, Kocaeli.

Sevgi Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Sevgi Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Sevgi Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Sevgi Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Gelin buketi

Sevgi Gelinlik Hakkında

15 yılı aşan bir süredir moda sektörü ve özellikle de gelinlikler üzerine yoğunlaşmış bir şekilde çalışıyoruz. Çok genç yaşlardan beri bu camiada bulunduğumuz için yıllar içerisinde çok değerli tecrübe ve deneyimler elde ettik ve sonrasında ise kendi yerimize sahip olma şansına sahip olduk. Bugün markamız Sevgi Gelinlik Modaevi Gebze’deki en çok bilinen, sevilen ve güvenilen firmalarından biri haline geldi. Bunu sağlayabilmemizin pek çok sebebi olsa da en önemlilerinden bir tanesi işimizi severek yapmamız ve ekipçe aynı değerlere sahip olmamız. Aramızdaki stilistler, modacılar, terziler ve tasarımcılar sayesinde son derece kaliteli işler ortaya çıkarabiliyor ve imzamız olan kostümler üretebiliyoruz.

Düğün tarihiniz yaklaştıysa ve hayal ettiğiniz gelinliğe stressiz bir şekilde sağ salim kavuşmak istiyorsanız Sevgi Gelinlik olarak size en iyi şekilde yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın. Zevkinize göre ve tam da en önemli gününüzde giymek isteyeceğiniz özelliğe sahip gelinliklerimizi mağazamızı gezerek görebilir ve dilediğiniz hazır modeli deneyerek kararınızı verebilirsiniz. Dünya trendlerini takip ettiğimiz için hem yıllardır eskimeyen hem de her yıl yenilenen modellerin tamamına sahibiz. Kesimi ve tarzı fark etmeksizin herkese hitap eden geniş bir seçkiye sahibiz.

Eğer daha önce kimse tarafından keşfedilmemiş özel tasarım bir gelinliğin hayalini kuruyorsanız da size vücut tipi, ölçüleriniz ve zevkine uygun bir tasarım yapabiliriz. Rengine, kesim, model ve detaylarına kendiniz karar verebileceğiniz gelinliğinizi tasarladığımızda en kaliteli kumaş ve danteller ile dikiminizi yaparız. Hatta dilerseniz nişanlık veya kınalıkla bindallınızı da bizden temin edebilirsiniz. Gelinlikle birlikte nişan veya kına elbisesini de bizden alan çiftlerimize çok uygun fiyatlarla kampanyalar da yapıyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Sevgi Gelinlik Gebze’de sizi bekliyor. Randevu veya bilgi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yeni Çarşı Hacı Halil Mah. Ismet Paşa Cad. Hüseyin Demir İş Merkezi Gebze, Kocaeli, 41400 Gebze/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.