Desire Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Gebze, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Gelinlierimizin tercih ettiği tüm modeller özel dikim olarak tasarlanabilmektedir.

Önerilen Firmalar

Sultan Gelinlik
29

Gebze

Sultan Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim
Alev Şenol Dikim Evi
20 15

Başiskele

Alev Şenol Dikim Evi

2 hafta
Özel Dikim
Hülya Kılıçoğlu Wedding
29 2

İzmit

Hülya Kılıçoğlu Wedding

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

1994 yılından beri özel tasarım gelinlik modellerimizle adımızdan söz ettiriyoruz. Yıllar geçtikçe alanında uzmanlaşan ekibimizle on binlerce gelinlik tasarladık. Üstelik her geçen gün yarattığımız tasarımlar için daha da çok heyecanlanıyor, kreasyonlarımız ve fark yaratan şıklığımızla vazgeçilmez bir marka haline geliyoruz. Sizin de bildiğiniz markamızla, Desire Gelinlik Gebze’de faaliyet gösteriyoruz! En güzel gelinlerimizi “Evet”, demeden önce mağazamıza bekliyor, kusursuz göründükleri özel modellerle hazırlıklarını tamamlamalarını istiyoruz.

Randevu sistemiyle çalıştığımız mağazamız, Gebze’de çarşı içerisinde yer alıyor. Burada hayallerinize son adımları birlikte atıyor, isteklerinize uyan gelinlik modellerini denemeye başlıyoruz. Her yıl yenisini tasarladığımız kreasyonumuzdan, o yılın modasını en güzel şekilde temsil eden modellerimizi bulabilirsiniz. İçinize sinen modeli bulduğunuzda en önemlisi; “Tam da aradığım gelinlik!”, dediğinizi duymak. Bu sayede son rötuşları yapıyor, kusursuz görünmenizi birkaç provada sağlıyoruz.

Gelelim, özel dikim modellerimiz için yaptığımız çalışmalara! Hoş sohbetler ve gelinlik denemeleri sırasında yanınızda olan tasarımcılarımıza tüm isteklerinizi anlatın. Aradığınız modeli önce çizen, sonra da kalıp haline getiren ekibimizde deneyimli terzilerimiz var. Onlar sayesinde provalı veya provasız harika görüneceğinizden emin olabilirsiniz… Vücut ölçüleriniz alınarak çıkarılan kalıp sayesinde en küçük bir potluk ve bozukluk olmadan gelinliğinizi hazırlıyoruz. Hatta bu sayede sipariş üzerine dikimler yapıyor, hazırlıklarımızı en hızlı şekilde de tamamlayabiliyoruz. Siz yine de giymek ve görmek isterseniz, Desire ailesi olarak her zaman sizi bekliyoruz! Kaliteli kumaşlar, en özel taşlar ve el işlemeleriyle hazırladığımız gelinlikleri tamamlayan; taç, gelin el çiçeği ve aksesuarlarınızla muhteşem görüneceksiniz. Nişanlık ve abiyelerimizi de inceleyerek her özel anınız için bizi tercih edebilirsiniz.

Randevu almak için acele ettiğinizi biliyoruz ve Desire Gelinlik iletişim formuna bu sayfa üzerinde yer veriyoruz. Gebze gelinlik modaevleri arasında bizi tercih ederseniz, asla pişman olmayacaksınız.

İletişim

Hava Güven

  • Adres: Hacıhalil Mahallesi Yazı Caddesi No:24/A Gebze, KocaeliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!