Görkem Gelinlik

E-posta Gönder

Görkem Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Görkem Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Görkem Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Görkem Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Gelin adaylarının istediği tarzda modeller tasarlıyoruz.

Görkem Gelinlik Hakkında

Biz, Görkem Moda Evi Ankara, zengin bir koleksiyonla birlikte kurulduğumuz 1990 yılından bu yana çalışanlarımızla birlikte müşteri memnuniyeti ve kalitemizden ödün vermiyoruz. Size özgün tasarımlar yaparak geleneksel dikiş ustalığımızla zarafet ve şıklığı buluşturuyoruz. Moda evimizde sıra dışı tasarımlar yaparak evlenecek olan gelin adaylarımızın hayalindeki modeli bulmasını sağlıyoruz.

Gelinliğinizi seçerken vücut tipinize uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Seçim konusunda danışmanlık yaparak size en çok yakışan modeli tasarlıyoruz. Bütün vücut tipine uyan A kesim, geleneksel ve resmi görünen prenses kesim, vücut hatlarınızın belirgin gözükmesini istiyorsanız balık kesim ve zarif vücuda sahip gelinlerimiz için de helen kesim gelinlik modelimizi size sunuyoruz.

Gelinliğinizi tamamlayan bolero, eldiven, gelin buketi aksesuarlarımızda sizi geniş seçeneklerle karşılıyoruz. Gelinlik dışında bindallı ve nişan elbisesi hizmeti de veriyoruz. Konsept bir gün tasarlıyorsanız bindallınızı istediğiniz renkte tasarlayabiliyoruz.

Gelinliğinizi en fazla 3 provada hazırlayarak 2 hafta içinde size teslim ediyoruz. Hazır model ve özel dikim hizmetimizden farklı olarak kiralama hizmeti de verebiliyoruz Modaevimizde istediğiniz model gelinliği kiralayabilir özel gününüzde şık görünebilirsiniz.

Kadınların hayallerini gerçekleştirmeyi seviyoruz. Sizin şıklığınız eşsiz gelinliklerimizle birleşince ortaya muhteşem bir görüntü çıkıyor. Siz de zengin koleksiyonu olan bir modaevinden gelinliğinizi almak istiyorsanız yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Hacı Halil Mah. İsmet Paşa Cd. 1215 Sk. Pulat Apt. No:1 GEBZE

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Görkem Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.