Başak Gelinlik

E-posta Gönder

 • Gebze, Kocaeli.

Başak Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Başak Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Başak Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Başak Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Başak Gelinlik Hakkında

Hayalinizdeki gelinlikle görenleri büyüleyeceğiniz geceye hazır mısınız? Başak Gelinlik Gebze’de tasarımcılarımız, modacılarımız ve terzilerimizle sizi bekliyoruz! Düğününüzde şıklığınızı tamamlayacak en özel elbisenizi tasarlamanın gururuyla yıllardır olduğu gibi yine çok heyecanlıyız. Her yıl tasarladığımız kreasyonlar ve özgün çalışmalarla her gelinimize zarafetleriyle ön plana çıkacakları bir gece vaat ediyoruz.

Başak Gelinlik ailesiyle birlikte nasıl bir hazırlık süreci yaşayacağınızı biliyor musunuz? Hemen anlatalım: İlk olarak, bilmenizi isteriz ki randevu sistemiyle çalışıyoruz. Üstelik bu konuda son derece hassasız, çünkü en iyi hizmet için özenle hazırlanmak ve hayal ettiğiniz gelinliği bulmak için çalışmayı tercih ediyoruz. Randevu aldığınızda, mağazamızda sizinle özel olarak ilgileniyoruz. Dilediğiniz modeli anlatmanızı, varsa fotoğraflar üzerinde konuşmayı ve hoş sohbetlerle sizi tanımayı tercih ediyoruz. Bu sayede tarzınızı öğreniyor; hazır modellerimiz arasından beğendiklerinizi denemenizle geçen sürede hem eğleniyor hem de en hızlı şekilde aradığınızı buluyoruz. Ancak seçtiğiniz modelin üzerinize kusursuz bir şekilde uyması için provalar gerçekleştiriyor ve küçük rötuşlarla kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

İstediğimi tam olarak bulamadım derseniz, özel tasarım modellerle en şık gelinlikleri tasarlıyoruz. Bu kez de vücut ölçülerinizi alarak kalıp çıkardığımız hazırlık sürecini başlatıyoruz. Kaliteli kumaş, güpür, taş ve el işlemeleri için de karar vermeniz gerekiyor. Düğün konseptinize de uygun olmasını tercih edeceğiniz model için kumaş seçimi çok önemli. Salon düğünlerinde pırıltılı kumaşlar, kır düğünlerinde ise sade ve uçuş uçuş tüller tercih etmeye ne dersiniz? Karar sizin!

Her kalıp ve modelde tasarımlar yapabildiğimiz, modaevimizde aksesuarlarınızı tasarlamayı da ihmal etmiyoruz. Hatta abiye, nişanlık ve kına kaftanlarını da tasarlıyoruz… Damat beyin gördüğü en güzel gelin olmak üzeresiniz, Başak Gelinlik Modelleri Gebze’de sizin de tercihiniz ise iletişim formunu doldurarak ekibimizle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Osman Yılmaz Mah. Şehit Numan Dede Cad. No:62 Gebze

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.