Gül Gelinlik

E-posta Gönder

Gül Gelinlik
 • Gebze, Kocaeli.

Gül Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gül Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Gül Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Gül Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Her türlü model üzerine özel dikim çalışması yapılabiliyor.

Gül Gelinlik Hakkında

Hayatınızda en az bir kez gelinliğinizi hayal etmişsinizdir! Şık ve benzersiz gelinliğinizin içerisinde nasıl görüneceğinizi, mutlu bir birlikteliğe nasıl başlayacağınızı da… Üstelik bu hayali kurarken gelin saçı ve makyajınızdan tutun da duvak, kuşak ve gelinliğiniz bir bütün olarak gözünüzde canlandı, değil mi? İşte tam da bu yüzden, Gül Gelinlik Gebze’de tüm bu hizmetleri bir araya getiriyoruz.

“Sizin için sunduğumuz hizmetlerde sınır tanımıyoruz”, desek yeridir! Bizim için en önemli konu sizin mutluluğunuz, bu yüzden hayallerinizi tek bir çatı altında gerçekleştiriyoruz. En güzel başlangıcınız için randevu sistemiyle çalışıyoruz. Bu sayede günümüzün en özel zamanlarını size ayırıyor, tanışıyor ve tarzınıza uygun olan gelinlik modelini belirliyoruz. Şıklığınızı tamamlayacak benzersiz modeli modacılarımız ve terzilerimiz tarafından oluşturulan kreasyonlar arasından bulabileceğinize eminiz. Kaliteli kumaşlar, boncuk ve taşlarla el işlemesi gelinliklerimiz arasından model seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç konu var.

En önemli başlık, vücut yapınız aslında. Bu yüzden uzman görüşümüzü almak isterseniz, size en uygun modeli bulmak için yanınızdayız. Mesela; kilonuza göre gelinliğin tarlatanını seçmeli, kabarık modelleri ve kat kat modelleri seçerken de boyunuzu göz önünde bulundurmalıyız. Sade şıklık ise şüphesiz ki her gelinimiz için harika olacaktır. Modeli belirlediğimizde sıra duvak ve aksesuarlara geliyor. Karar verirken bu kez de gelin saçı ve makyajınıza dikkat ediyoruz. Türban ve saç tasarımı konusunda eğitmenlikler yapan kurucumuz Gül Hanım şıklığınızı tamamlayacak tasarım örnekleriyle size pek çok alternatif sunmaya hazır. Provalar ve hazırlıklar tamamlandığında aynada gördüğünüz güzellik başınızı döndürecek…

Siz de Gül Gelinlik Modaevi’nde hayalini kurduğunuz gece için son hazırlıklarınızı tamamlamak istiyorsanız, iletişim formumuz sayfanın üst kısmında yer alıyor! Formu doldurduktan sonra “Randevu al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Haci Halil Mah. Şehit Numan Dede Cad. 1201 / 4 Sok. Serhat Apt. No:6 K:2 Gebze / Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.