İzmit Gelinlik Firmaları

İzmit'teki tüm gelinlik firmaları Düğün.com'da! Randevu almaya hemen başla!

Zera Moda
25
1
Zera Moda

2 yorum

İzmit

2008 yılından beri, modern ve zarif tarzımızla birlikte, Zera Moda Gelinlik ailesi olarak siz değerli gelinlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz! Hayatınızın en özel gününde, muhteşem bir...

Min. Fiyat
10.000-15.000 TL
Teslim Süresi
4 hafta

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

İzmit Gelinlik Mağazaları ve Modaevleri

Düğün hazırlıklarının en önemli süreçlerinden biri gelinlik seçimidir. Bu sürece girdiğinize göre gelinlik seçimine dair detaylara da göz atmalısınız.

Kocaeli İzmit gelinlikçilerinde A kesimden düz kesime, vintagedan boheme her tarz ve kesimde gelinlik bulabilirsiniz. Ayrıca bu gelinlikleri ister satın alabilir ister kiralayabilirsiniz. Firmaların hazır modelleri arasından seçiminizi yapabileceğiniz gibi özel dikim hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

İzmit gelinlik firmalarında gelinlik alışverişinin yanı sıra gelin aksesuarlarının teminini de gerçekleştirebilirsiniz. Ayakkabıdan gelin buketine, eldivenden boleroya kadar tüm aksesuarları ilçedeki gelinlik firmalarında bulabilirsiniz.

Peki gelinlik İzmit’te nereden alınır diye merak ediyorsanız Karabaş Mahallesi’nde birçok gelinlik firmasının bir arada bulunduğunu söyleyebiliriz. Karabaş Mahallesi gelinlikçilerinin yanı sıra Ömerağa Mahallesi de gelinlik alışverişi için rotanıza eklemeniz gereken bölgelerden diyebiliriz.

İzmit Modaevlerinde Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Gelinlik seçiminizi yaparken bütçenizi, düğün mekanınızı ve vücut tipinizi göz önünde bulundurarak bir tercih yapmanızı öneririz. Eğer bunlara dikkat ederseniz gelinlik alışverişinizde hata yapmaktan kurtulmuş olursunuz.

İzmitli gelinlerin, gelinlik modeline karar vermeden önce dikkat etmesi gereken öncelikli konu vücut tipidir. Örneğin; armut vücut tipine sahip gelinler, A kesim ve prenses kesim modellere yönelmeliler. Bu sayede alt taraflarındaki fazlalıkları kapatabilirler. Kum saati vücut tipine sahip olan gelin adaylarına ise kesinlikle balık kesim gelinlik modellerini öneriyoruz. İddialı fiziklerini ortaya çıkarabilecekleri balık modeller, onlar için yaratılmış.

Elma vücut tipine sahip, büyük göğüslü kadınlar; dekolteli, A veya düz kesim gelinlik modellerini tercih edebilirler. Özellikle V yaka gelinlikler, göğüsleri daha küçük göstermek için tercih ediliyor.

Gelinlik tercihinizi yaparken düğün mekanınıza ve temanıza uygun bir model seçmeniz organizasyonunuzun bir uyum içinde olması için oldukça önemlidir. Örneğin; tarihi mekan ya da otel düğünü gibi gösterişli bir düğünde mini bir gelinlik giymek doğru bir tercih olmaz. Böyle bir mekanda prenses kesim, ipek tafta gelinlik hoş bir seçim olabilir.

İzmit gelinlikçileriyle görüşmeden önce bir bütçe aralığı belirlemenizde de fayda var. Gelinliğiniz için ne kadar ödemeyi planladığınıza karar vererek daha rahat seçim yapabilirsiniz. Eğer bütçeniz düşükse gelinlik kiralama seçeneğini de düşünebilirsiniz. Bursa kiralık gelinlik fiyatlarının satılık modellere kıyasla uygun olması, bütçenizi rahatlatacaktır.

İzmit Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Gelinliğin dikim şekli fiyatlara etki eden en önemli etkenlerden biridir. Gelinliğin dikim şekillerine bakacak olursan bu konuda iki seçeneğiniz var: Birinci seçenek, markanın hazır model gelinlikleri. İkincisi ise gelinin tüm isteklerinin dikkate alındığı özel dikim tasarımlar. Özel dikim tasarımlar hem işçilik hem de süre açısından daha zahmetli modeller olduğu için daha pahalıdır.

Yerli ve yabancı gelinlik tasarımcıları tarafından yapılan gelinlikler, semtindeki mütevazi bir modaevinden alacağın modellere göre çok daha yüksek fiyatlı olacaktır.

Gelinliğin işlemeleri ve kumaşı da gelinlik fiyatını belirleyen etkenlerden. Örneğin; Fransız danteli yerli dantele göre daha pahalı ve dantelin cinsi dışında uygulaması da fiyatı değiştiriyor. Dantel kaplama yöntemi, aplike etme yöntemine göre daha az işçilik gerektiriyor.

Gelinliğinizi alma şekliniz de fiyatlara etki eder. Gelinliğinizi satın almak yerine kiralamanız halinde fiyatların daha uygun olacağını bilmelisiniz.

İzmit Kiralık Gelinlik Fiyatları

Gelinliğinizi seçerken bütçenize uygun tercih yapmanızı öneririz. Gelinlik bütçesinden şaşmak pek çok gelin adayının düştüğü hatalardandır. Beğendiğiniz gelinlik, bütçenizi aşıyorsa modaevlerinin sunduğu gelinlik kiralama imkanından da yararlanabilirsiniz.

Kiralık gelinlik İzmit’de birçok gelinlik modaevinde birbirinden şık seçenekleriyle yer alıyor. Ayrıca kiralama metodu hayalinizdeki gelinliği giymenize engel değil. Hazır bir model kiralamak istemiyorsanız beğendiğiniz tasarımı diktirip onu da kiralayabilirsiniz.

Ancak kiralık gelinlik fiyatları İzmit’te satılık fiyatlarına yakın. İzmit gelinlik mağazalarının gelinlik kiralama fiyatlarına baktığımızda, satılık modellerin ücretinin yüzde 70-80’i oranında fiyatlara denk geldiğini söyleyebiliriz.

Gelinlik modelinize hala karar veremediyseniz, İzmit’teki modaevlerinin tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Bunun için İzmit gelinlik firmalarının profillerini ziyaret edip, bu firmaların özelliklerini ve tasarımlarını inceleyebilirsiniz. İlginizi çeken firmalarla iletişime geçip, randevu alabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları