Zeynep Yılmaz Haute Couture

E-posta Gönder

 • Ümraniye, İstanbul.

Zeynep Yılmaz Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Zeynep Yılmaz Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Zeynep Yılmaz Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Zeynep Yılmaz Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi

Zeynep Yılmaz Haute Couture Hakkında

Zarafetine hayran kalacağınız gelinlik modellerimizle düğününüzde sizi hayal ettiğiniz görünüme kavuşturuyoruz. Zeynep Yılmaz Moda Ümraniye’ de hizmetinizde. Düğününüzde ışıl ışıl parlayacağınız gelinlik, özel günlerinizde kusursuzluğu yakalayacağınız abiye modellerimizle fark yaratıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ve model seçeneklerimizle isteklerinize en iyi cevabı modaevimizde alabileceksiniz.

Zeynep Yılmaz Haute Couture olarak biliyoruz ki düğün sürecinin karar aşaması en zorlu olan kısmı gelinlik seçimi. Sektörde edindiğimiz tecrübe ile birlikte profesyonel ekibimizle bu konuda size en iyi hizmeti verebiliyoruz. Hangi modelin size daha çok yakışacağı, bedeninize uygun modeli, renk tonlarını ve tarzınıza yakışacak gelinliği sizinle buluşturmak tek amacımız! Hayallerinizi gerçekleştirmek de bizim için çok önemli Modaevimizde sizi ağırlıyor, isteklerinizi ve ne tarz gelinlik modelini düşlediğinizi dinliyoruz. Kararsız kaldığınız konularda da size danışmanlık yapıyoruz.

Kişiye özel tasarım ve dikim hizmetimizle de hayal ettiğiniz görünüme kavuşabileceksiniz. Gelinliğiniz için modeli belirledik ve hazırlık aşamasında sizden yaklaşık olarak 1-3 prova istiyoruz. Her detayıyla kusursuz görünmeniz için provalarda isteklerinize uygun olarak düzenlemeler yapıyoruz. Hazır model gelinlik hizmeti almak istiyorsanız da konseptinize, vücut tipinize, organizasyonun gerçekleşeceği mekâna uygun olarak gelinlikleri beğeninize sunuyoruz.

Duvak ve saç aksesuarlarınız için gelinliğinizle uyum içerisinde görünen farklı model seçenekleri sunuyor ve bu süreçte de tavsiyelerde bulunuyoruz. Konseptinizi tamamlayacak bu muhteşem detaylar konusunda da oldukça titiz davrandığımızı belirtmek isteriz.

Ümraniye gelinlikçileri arasında yer alan Zeynep Yılmaz Haute Couture’da hayaliniz gerçeğe dönüşecek! Trende uygun tasarımlarımızla düğününüzde kusursuz bir gönüme kavuşmanız için özenle çalışıyoruz. Modaevimize sizi modellerimizi yakından görebilmeniz için davet ediyoruz. Bize ulaşmak ve ön bilgi almak isterseniz de sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Randevu al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Alemdağ Cad. No:505 D:1 Dudullu Ümraniye/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.