Betül Kaya Haute Couture

1 Yorum

E-posta Gönder

 • Ümraniye, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Betül Kaya Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Betül Kaya Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Betül Kaya Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Betül Kaya Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Betül Kaya Haute Couture Hakkında

Hayatınızın en güzel gününde sizi, hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşturuyoruz! Ümraniye gelinlik mağazaları arasında; Betül Kaya Haute Couture ailesi olarak siz değerli gelinlerimize uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Düşlediğiniz gelinliği gerçeğe dönüştürmek için, alanında uzman ve oldukça deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Mağazamıza geldiğinizde sizi, özel bir ilgiyle karşılıyoruz. Güler yüzlü ve samimi ekip üyelerimiz, sizin için en doğru buluyor ve mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Gelinlik seçiminde; vücut ölçüleriniz, düğün mekanınız, düğün konseptiniz ve gelinlik hakkındaki fikirleriniz çok önemli. Tarzınızı yansıtacak ve size en çok yakışacak gelinliği bulmak için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında, düğününüz için nasıl bir gelinlik giymek istediğinizi öğreniyoruz. Bahsettiğiniz tarzda birkaç gelinlik modelini denemenizi rica ediyoruz. Böylece, üzerinizde nasıl göründüğü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında, size yakışacağını düşündüğümüz gelinlikleri de gösteriyoruz. Eğer, hazır modellerimiz arasında, içinize sinen ve kendinizi ait hissettiğiniz bir gelinlik olursa, hemen size göre tadilat ettirip, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Özel dikim bir gelinlik istiyorsanız, ilk olarak, düşlediğiniz gelinliğin taslağını oluşturuyoruz. Bu taslak üzerinde, beğenmediğiniz ya da eklenmesini istediğiniz herhangi bir şey olursa, hemen sizin arzularınıza göre değiştiriyoruz. Kaliteli kumaşlar ve kusursuz işçilikle diktiğimiz gelinliği size, en geç üç prova sonunda teslim ediyoruz. Böylece, muhteşem gelinliğinize kısa bir süre içinde kavuşmuş oluyorsunuz.

Siz değerli gelinlerimiz için, her bütçeye uygun kampanyalarımız da bulunuyor. Paket içeriğinde; gelinlik, kaftan, duvak, saç aksesuarı, gelin çiçeği, gelin saçı ve makyajı, kına saçı ve makyajı, fotoğraf çekimi, nikah şekeri, kına hediyeliği ve davetiye gibi seçenekleriniz mevcut.

Kararınızı verdiyseniz; Ümraniye gelinlik fiyatlarını öğrenmek ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yamanevler Mahallesi Alemdağ Cad, Tolay Sk. No:1 D:2, 34768 Ümraniye/İstanbul, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder

Betül Kaya Haute Couture Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

R&F

Rabia & Furkan

Düğün Tarihi: 26.06.2022Çok ilgili bir firma modelleri çok güzel ve modern memnun kaldım

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.