Betül Kaya Haute Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Ümraniye, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Hülya Kılıçoğlu Wedding
184 10

Kadıköy

Hülya Kılıçoğlu Wedding

3 hafta
Özel Dikim
Hayalet Abiye Ve Gelinlik
12

Kadıköy

Hayalet Abiye Ve Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Hüma Gelinlik
72

Ümraniye

Hüma Gelinlik

1 haftadan az
Kiralama

Hakkında

Hayatınızın en güzel gününde sizi, hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşturuyoruz! Ümraniye gelinlik mağazaları arasında; Betül Kaya Haute Couture ailesi olarak siz değerli gelinlerimize uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Düşlediğiniz gelinliği gerçeğe dönüştürmek için, alanında uzman ve oldukça deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Mağazamıza geldiğinizde sizi, özel bir ilgiyle karşılıyoruz. Güler yüzlü ve samimi ekip üyelerimiz, sizin için en doğru buluyor ve mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Gelinlik seçiminde; vücut ölçüleriniz, düğün mekanınız, düğün konseptiniz ve gelinlik hakkındaki fikirleriniz çok önemli. Tarzınızı yansıtacak ve size en çok yakışacak gelinliği bulmak için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında, düğününüz için nasıl bir gelinlik giymek istediğinizi öğreniyoruz. Bahsettiğiniz tarzda birkaç gelinlik modelini denemenizi rica ediyoruz. Böylece, üzerinizde nasıl göründüğü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında, size yakışacağını düşündüğümüz gelinlikleri de gösteriyoruz. Eğer, hazır modellerimiz arasında, içinize sinen ve kendinizi ait hissettiğiniz bir gelinlik olursa, hemen size göre tadilat ettirip, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Özel dikim bir gelinlik istiyorsanız, ilk olarak, düşlediğiniz gelinliğin taslağını oluşturuyoruz. Bu taslak üzerinde, beğenmediğiniz ya da eklenmesini istediğiniz herhangi bir şey olursa, hemen sizin arzularınıza göre değiştiriyoruz. Kaliteli kumaşlar ve kusursuz işçilikle diktiğimiz gelinliği size, en geç üç prova sonunda teslim ediyoruz. Böylece, muhteşem gelinliğinize kısa bir süre içinde kavuşmuş oluyorsunuz.

Siz değerli gelinlerimiz için, her bütçeye uygun kampanyalarımız da bulunuyor. Paket içeriğinde; gelinlik, kaftan, duvak, saç aksesuarı, gelin çiçeği, gelin saçı ve makyajı, kına saçı ve makyajı, fotoğraf çekimi, nikah şekeri, kına hediyeliği ve davetiye gibi seçenekleriniz mevcut.

Kararınızı verdiyseniz; Ümraniye gelinlik fiyatlarını öğrenmek ve bizimle iletişime geçmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Betül Kaya

  • Adres: Yamanevler Mahallesi Alemdağ Cad, Tolay Sk. No:1 D:2, 34768 Ümraniye/İstanbul, TürkiyeYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!