Gelinlik İstanbul

Vildan Gelinlik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Vildan Gelinlik Hakkında

İstanbul’da tarzınızı yansıtan kaliteli bir gelinlik arıyorsanız Vildan Gelinlik isimli mağazamızda sizi mutlu edecek gelinlikle karşılaşmaya hazır olun! 20 yılı aşkın süredir hizmet hayatında varlığınızı sürdüren başarılı bir markanın en özel gelinleri arasında yerinizi alacaksınız.

Uzun zamandır gelinlik sektöründe başarılı şekilde faaliyet gösteren profesyonel bir ekibiz. Yılların kazandırdığı deneyimler doğrultusunda da her zaman en kaliteli hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Modaevimiz içerisinde samimi bir ortam oluşturuyoruz. Eğer siz de düğününüz için uzman desteği almak istiyorsanız size yardımcı oluyoruz. Tarzınıza en uygun gelinliği kolayca karşınıza çıkarıyoruz.

Mağazamız içerisinde gelinlik modellerimize ek olarak nişanlık, bindallı, tesettür modelleri ve özel dikim hizmeti gibi ayrıcalıklar sunuyoruz. İlk provadan başlayarak teslimat süresine kadar her aşamada sizin fikirlerinizi alıyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak size uygun çıkardığımız kalıp doğrultusunda gelinliğinizin dikimini yapıyoruz.

Özenli bir el işçiliğiyle dikkatlice gelinliklerinizi süslüyoruz. Mutlaka kaliteli kumaşlar kullanıyoruz. Sizinle tanıştığımızda nasıl bir gelin olmak istediğinizi detaylı bir şekilde öğrendiğimiz için tarzınızı yansıtacak modelleri zorlanmadan hazırlıyoruz. Gelinlik modelinize en uygun duvağı tasarlayarak şıklığınızı tamamlıyoruz. Her anlamda baştan aşağı eksiksiz ve kusursuz görünen bir gelin olmanız için aksesuar, duvak ve el çiçeği konusunda da fikirlerimizi belirtiyor, gereken ayarlamaları yapıyoruz. İşimizi aşkla yapıyor ve bunu her daim çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Sevdiğiniz kişiyle mutlu bir hayata “Evet!” dediğiniz düğün gününüzde markamızı temsil eden bir gelinlikle boy göstermenizi diliyoruz.

Sizinle özenli şekilde ilgilenmek istediğimiz için randevu usulü çalışıyoruz. Siz de İstanbul gelinlik mağazaları arasında yer alan Vildan Gelinlik Modaevi’nin talihli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak hemen “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.