Zeynep Deniz Couture

E-posta Gönder

 • Ümraniye, İstanbul.

Zeynep Deniz Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Zeynep Deniz Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Zeynep Deniz Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Zeynep Deniz Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi

Zeynep Deniz Couture Hakkında

Işıltısına hayran kalacağınız gelinlik modellerimizle düğününüzde sizi kusursuz bir görünüme kavuşturuyoruz. Zeynep Deniz Couture İstanbul Ümraniye’de faaliyet gösteriyor ve tüm gelin adaylarının beğenisini kazanıyor…

Göz kamaştıran, özel tasarlanmış gelinliklerimiz profesyonel eller tarafından hazırlanıyor. Parıltılı ve dokusuna hayran kalacağınız kumaşlar, özel olarak yapılan işlemelerle hayal ettiğiniz modelli modaevimizde rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Modayı yakından takip ediyor ve her sene yeni koleksiyon oluşturuyoruz. Trende uygun modellerimizle de düğününüzde kusursuz görünebiliyorsunuz.

Güler yüzlü çalışma prensibimiz ve samimiyetimizle sizi modaevimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Tek isteğimiz bu değerli gününüzde isteklerinize en iyi cevabı alabilmeniz! Sizi yakından tanımak ve tarzınızı öğrenmek için hoş sohbet ediyor ve isteklerinizi harfiyen dinliyoruz. Hayal ettiğiniz gelinlik modelini tasarlamak için organizasyonunuzla ilgili ufak detayların da bilgisini alıyoruz. Bizce gelinliğinizin konsept, düğün mekânınızın özellikleri ve mevsimle uyum içerisinde görünmeli. O nedenle size tavsiyelerde bulunuyor ve tecrübemizi paylaşıyoruz.

Zarif çizgilerine hayran kalacağınız gelinliklerde kullandığımız kumaş kalitesi de çok önemlidir. Taş detayları ve işlemeleri de gelinliğin hoş görünümünü etkiliyor. Hazır modellerimizde ve özel tasarımlarımızla farklı dokuda kumaş ve dantel seçeneklerimizi beğeninize sunuyoruz. Ayrıca modaevimizde nişan organizasyonunuz için abiye, kına geceniz için de kaftan modellerimiz de bulunuyor.

Konseptinizi tamamlayacak ve düğününüzde uyumunuzu yakalayacağımız duvak modellerinde de oldukça geniş seçeneklerimiz bulunuyor. Gelinliğinizin tarzına ve renk tonuna uygun duvak seçiminde size danışmanlık yapıyoruz. Yaklaşık olarak 1-3 prova aralığında gelinliğinizi hazırlıyor ve teslim ediyoruz.

Ümraniye moda evleri arasında gelinlerin tercihi olan Zeynep Deniz Couture’da hayallerinizdeki gelinlik, nişanlık ve kaftanı bir arada bulabiliyorsunuz. Geniş yelpazeye sahip tasarımlarımızı yakından incelemek için de sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayıp bize ulaşabilir, modaevimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Namık Kemal Mah. Sütçü imam Cad. No:76/6,Ümraniye/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.