Tuğba Moda by Vildan Örnek

E-posta Gönder

 • Ümraniye, İstanbul.

Tuğba Moda by Vildan Örnek Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Tuğba Moda by Vildan Örnek Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Tuğba Moda by Vildan Örnek Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Tuğba Moda by Vildan Örnek Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Tuğba Moda by Vildan Örnek Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Tuğba Moda by Vildan Örnek mağazası içerisinde uzun zamandır çok sayıda gelinimizin mutluluk gözyaşlarına şahitlik ediyoruz. Doğru gelinliği bulmanın çok kolay bir süreç olmadığının farkındayız. Gelinlik sektöründe yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda size en çok yakışacak modeli kolaylıkla bulmanıza yardımcı oluyoruz. Birbirinden güzel gelinlik, nişanlık ve abiye tasarımımızla hayatınızın en özel anlarınızda size eşlik ediyoruz.

Profesyonel, işini seven ve samimiyeti önceliği yapan bir ekiple çalışıyoruz. Hizmet hayatına atıldığımız günden beri her zaman bizi tercih eden gelinlerimizin istekleri doğrultusunda sunduğumuz hizmetin içeriğini belirliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızdan asla taviz vermeyerek her şeyin sorunsuz olduğu keyifli bir tercih sürecinin ardından gelinliğinizi içinize sinen şekilde hazırlayarak size teslim ediyoruz.

Mağazamız içerisinde aklınıza gelebilecek her renk ve kalitede kumaşlarla size hizmet veriyoruz. Yaz ve kış davetlerinizin mevsim koşullarına uyumlu farklı kumaşlar kullanıyoruz. El işlemesi kullandığımız modellerimizde istediğiniz gelin olmanızı, şıklığınızla göz kamaştırmanızı istiyoruz. Genellikle kabarık gelinlikler daha fazla tercih edildiği için biz de mağazamız içerisinde kabarık modellere yer veriyoruz. İsteğinize bağlı olarak tarlatan ayarını da yapabiliyoruz. Tesettür gelinlik hizmeti de sağlayarak mağazamızı ziyaret edecek her gelin adayına ayrı ayrı yardımcı oluyoruz. Baştan aşağı taş işlemeli gelinlik ve abiye modellerimiz bulunduğunu da bilmenizi isteriz.

Vücut ölçülerinizi alarak kalıbınızı çıkarıyoruz. Yaklaşık 1 ile 3 prova içerisinde gelinliğinizi üzerinize uygun şekilde dikiyoruz. Duvağınızı da gelinlik modelinize ve boyunuza uygun ayarlayarak tasarımımızı tamamlıyoruz. Eksiksiz bir gelin görünüme sahip olmanız için gereken tüm aksesuar hizmetini sunuyoruz. Türban tasarımı hizmeti de sunuyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik modaevleri içerisinde yer alan yerimizi ziyaret etmek ve fiyatlarımızı ayrıntılı olarak öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak kolayca bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Alemdağ Caddesi Kuyuluorta Sokak No:2/7 Ümraniye/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.