Sümeyra Zeynep Haute Couture

E-posta Gönder

Sümeyra Zeynep Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000 TL-5.000 TL

Sümeyra Zeynep Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Sümeyra Zeynep Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sümeyra Zeynep Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka

Sümeyra Zeynep Haute Couture Hakkında

Düşlerini kurduğunuz gelinliği, en ince ayrıntılarını düşünerek ve planlayarak size teslim ediyoruz! Hayatınızın en muhteşem gününde, en iyi halinizde sevdiğiniz kişinin ve misafirlerinizin karşısına çıkmak için size harika bir fırsat sunuyoruz! Siz değerli gelinlerimizin beklentilerini karşılamak ve sizi en güzle şekilde ağırlamak için, alanında uzman ve oldukça tecrübeli ekibimizle, durmaksızın çalışıyoruz.

Sümeyra Zeynep Haute Couture ailesi olarak; şimdiye dek, pek çok gelinin heyecanına ortak olduk ve en güzel hislerini birlikte paylaştık. Sizden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde, işimizi ne kadar doğru yaptığımızın bir kez daha farkına varıyoruz ve kendimizi geliştirmek için çabalıyoruz. Trendleri de takip ederek, siz değerli gelinlerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılamak adına, elimizden geleni yapıyoruz.

Gelinliklerimiz, haute couture ve hazır model olmak üzere, iki çeşitten oluşuyor. Bunun yanında abiye ve kına kıyafetlerimizin de bulunduğunu belirtmek isteriz. İlk olarak; sizinle sohbet ederek, hayalinizdeki gelinlik modelini öğreniyoruz. Buna uygun olarak da, hazır modellerimizden birkaç model denemenizi sağlıyoruz. Eğer, bunlardan biri tam olarak size hitap ederse ve içinde kendinizi muhteşem hissederseniz, vücut ölçülerinize uygun bir hale getirip gelinliği size teslim ediyoruz.

Özel dikim bir gelinlik tercih ederseniz de; balık model, Helen, prenses veya A kesimden; vücudunuza en uygun kesimi seçerek bir taslak oluşturuyoruz. Sizden aldığımız fikirlerle, bu taslağı zenginleştiriyoruz ve en fazla üç prova sonra sizi, gelinliğinize kavuşturuyoruz.

Tesettürlü gelinlerimiz için de ayrıca çalışmalarımız mevcut. Uzun kollu ve uzun yakalı gelinlik, nişanlık ve bindallı tasarlıyoruz. Buna uygun olarak da, türbanınızı size hediye ediyoruz.

İstanbul gelinlik firmaları arasında, Sümeyra Zeynep Haute Couture olarak, size sunduğumuz imkanlar bu şekilde. Bize ulaşmak için, sayfanın hemen yanında yer alan iletişim formunu doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim Bilgileri

Sümeyra Zeynep Haute Couture Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

b&f

Busra & Furkan

Düğün Tarihi 25.02.2020


en güzel günümün ruya gibi gecmesıne sebep olan sümeyra hanım harikasınız ıyıkı sız

O&Ç

Oya & Çağrı

Düğün Tarihi 11.12.2019


Sayenizde çok güzel bir gelin oldum. Elinize emeğine sağlık Büşra Hanım. Gelinliğe aşık olduğum kadar vardı herkes bayıuldı. Her şey çok güzeldi teşekkürler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.