Naz Modaevi

E-posta Gönder

Naz Modaevi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Naz Modaevi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Naz Modaevi Sık Sorulan Sorular

Naz Modaevi gelinlik fiyatları ne kadar?

Naz Modaevi gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Naz Modaevi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Naz Modaevi gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Naz Modaevi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Naz Modaevi 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Naz Modaevi aksesuar sağlıyor mu?

Naz Modaevi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Naz Modaevi pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Naz Modaevi pazar günü hizmet vermiyor.


Naz Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Naz Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Naz Modaevi Hakkında

Rüyalarınızın gelini olmaya hazır mısınız? Cevabınız düğün gününüzde olduğu gibi “Evet!” ise sizi İstanbul’da hizmet verdiğimiz Naz Modaevi’ne davet ediyoruz.

Uzun yıllardır moda ve gelinlik sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Profesyonel ve deneyimli bir ekiple çalışarak beklentileriniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma benimseyerek düşlerinizin gerçek olduğu kuğu gibi bir gelin olmanızı sağlıyoruz.

Düğün öncesi sizi modaevimizde ağırlayarak nasıl bir gelinlik hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Mağazamız içerisinde bulunan modeller içerisinden ve daha önce yaptığımız özel dikim çalışmalarımıza dair örnekler göstererek aklınızda Naz Modaevi’nin hizmetlerine dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Sade, gösterişli ve dekolteli gelinliklerimiz arasında zevkinize uygun modeli tam üstünüze olacak şekilde tadilat yaparak düğününüze hazır hale getiriyoruz. Eğer hazır model bir gelinlik istemiyorsanız da yetenekli modacılarımız öncülüğünde vücut ölçülerinizi alarak 1 ile 3 prova içerisinde gelinliğinizi tasarlıyoruz ve düğünde giyebileceğiniz şekilde teslim ediyoruz. Gelinlik modelleri tercihinde öncelik her zaman zevkleriniz ve tarzınız olsa da düğün konseptiniz de oldukça belirleyici oluyor. Açık hava düğünler için daha çok uçuşan, tüllü ve askısız gelinlikler tercih edilirken balo salonlarında yapılan düğünlerde kabarık prenses modeller, a kesim ve balık gelinlikler ön plana çıkıyor. Kuşaklar, danteller, simler, parlak taşlar ve incilerle gelinliğinizi süslüyoruz. Tercih ettiğiniz gelinliğe uygun duvak tasarımlarımızla da düğün için gerekli olan ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılıyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik firmaları arasında yer aldığımız Naz Modaevi’nin kıymetli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve hayatınızın en özel anlarından Naz Modaevi imzası taşıyan bir gelinlikle konuklarınızın karşınıza çıkmanızı diliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Alemdağ Caddesi Koyuncular İş Merkezi No:105 Kat:1 Daire:2, 34764 Ümraniye/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Naz Modaevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.