Nur Modaevi

E-posta Gönder

 • Ümraniye, İstanbul.

Nur Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Nur Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Nur Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Nur Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Nur Modaevi Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde fark yaratmak ve güzelliğinizle parıldamak isterseniz, her detayıyla kusursuz bir gelinliğe ihtiyacınız var. Biz Nur Moda Evi Ümraniye olarak gelinlerin en güzel günlerinde sıra dışı bir görüntüyle, davetlilerinin arasında ışık saçmasını sağlıyoruz.

İşini aşkla ve özenle yapan bir ekibiz. Şimdiye kadar birçok gelini hayallerindeki gelinliğe kavuşturup mağazamızdan mutlu uğurladık. Şimdi de sizi kusursuz gelinliğinize kavuşturmak için hazırız.

Mağazamızda her detayı sevgiyle işlenmiş birbirinden güzel modellerimiz bulunuyor. Tarzınız, vücut tipiniz, düğün konseptiniz ne olursa olsun mağazamızda tam size göre bir gelinlik bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Romantik ve nostaljik bir tarza sahip gelinlerimiz için dantelli, vintage modellerimizden, daha modern ve sıra dışı bir görüntü yakalamak isteyen gelinlerimiz için 3 boyutu gelinlik modellerimize kadar her çeşit gelinliğin en güzelini sizlere sunuyoruz.

Her detayıyla sizi anlatan, sizin için dikilmiş bir gelinlik isterseniz özel dikim gelinlik hizmetini de mükemmel bir şekilde sağlıyoruz. Gelinliğinizi tasarlamaya başlamadan önce hayalini kurduğunuz gelinliği tüm ayrıntılarıyla dinliyoruz. Alanında uzman, tecrübe sahibi terzilerimiz ve modacılarımızla gelinliğinizin her işlemesinde, her dikişinde titizlikle çalışıyoruz.

Düğün telaşı içerisinde gelinlerin ne kadar stresli olabileceğini biliyoruz. Bunun için prova ve teslim tarihlerinizin belirlenmesi konusunda oldukça hassas davranıyoruz ve mağazamızda rahat edebileceğiniz bir ortam sağlıyoruz. Gelinliğinizi maksimum 3 prova içerisinde üstünüzde mükemmel duracak hale getiriyoruz.

Mağazamızda birbirinden güzel kına elbiseleri, nişanlıklar ve abiyeler de bulunuyor. Hayatınızın en özel gününde davetlilerinizi ve müstakbel eşinizi kendinize hayran bırakacak, hayallerinizdeki gelinliğe kavuşmak isterseniz sizi Nur Modaevi İstanbul gelinlik mağazasında bekliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.