Gelinlik İstanbul

Nur Modaevi

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nur Modaevi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Nur Modaevi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Nur Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

Nur Modaevi gelinlik fiyatları ne kadar?

Nur Modaevi gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Nur Modaevi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Nur Modaevi gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Nur Modaevi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Nur Modaevi 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Nur Modaevi aksesuar sağlıyor mu?

Nur Modaevi, duvak, gelin kesesi, eldiven aksesuarlarını sağlamaktadır.

Nur Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Nur Modaevi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Nur Modaevi pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Nur Modaevi pazar günü hizmet veriyor.

Nur Modaevi Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde fark yaratmak ve güzelliğinizle parıldamak isterseniz, her detayıyla kusursuz bir gelinliğe ihtiyacınız var. Biz Nur Moda Evi Ümraniye olarak gelinlerin en güzel günlerinde sıra dışı bir görüntüyle, davetlilerinin arasında ışık saçmasını sağlıyoruz.

İşini aşkla ve özenle yapan bir ekibiz. Şimdiye kadar birçok gelini hayallerindeki gelinliğe kavuşturup mağazamızdan mutlu uğurladık. Şimdi de sizi kusursuz gelinliğinize kavuşturmak için hazırız.

Mağazamızda her detayı sevgiyle işlenmiş birbirinden güzel modellerimiz bulunuyor. Tarzınız, vücut tipiniz, düğün konseptiniz ne olursa olsun mağazamızda tam size göre bir gelinlik bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Romantik ve nostaljik bir tarza sahip gelinlerimiz için dantelli, vintage modellerimizden, daha modern ve sıra dışı bir görüntü yakalamak isteyen gelinlerimiz için 3 boyutu gelinlik modellerimize kadar her çeşit gelinliğin en güzelini sizlere sunuyoruz.

Her detayıyla sizi anlatan, sizin için dikilmiş bir gelinlik isterseniz özel dikim gelinlik hizmetini de mükemmel bir şekilde sağlıyoruz. Gelinliğinizi tasarlamaya başlamadan önce hayalini kurduğunuz gelinliği tüm ayrıntılarıyla dinliyoruz. Alanında uzman, tecrübe sahibi terzilerimiz ve modacılarımızla gelinliğinizin her işlemesinde, her dikişinde titizlikle çalışıyoruz.

Düğün telaşı içerisinde gelinlerin ne kadar stresli olabileceğini biliyoruz. Bunun için prova ve teslim tarihlerinizin belirlenmesi konusunda oldukça hassas davranıyoruz ve mağazamızda rahat edebileceğiniz bir ortam sağlıyoruz. Gelinliğinizi maksimum 3 prova içerisinde üstünüzde mükemmel duracak hale getiriyoruz.

Mağazamızda birbirinden güzel kına elbiseleri, nişanlıklar ve abiyeler de bulunuyor. Hayatınızın en özel gününde davetlilerinizi ve müstakbel eşinizi kendinize hayran bırakacak, hayallerinizdeki gelinliğe kavuşmak isterseniz sizi Nur Modaevi İstanbul gelinlik mağazasında bekliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Atatürk, Alemdağ Cad.Cici Sok.No:1/2 Ümraniye/Istanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.