Burak Öget Haute Couture

E-posta Gönder

Burak Öget Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Burak Öget Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Burak Öget Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Burak Öget Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Burak Öget Haute Couture Hakkında

Yıllardır hayalini kurduğunuz gelinliğe kavuşmak için sizi Burak Öget Haute Couture’e bekliyoruz!

Hazır model gelinlikler arasında isteğinize uygun bir gelinlik modeli bulamıyorsanız veya hayatınızın en önemli günlerinden birinde güzelliğinizi tamamlayacak gelinliğinizin tamamen sizin isteklerinize özel dizayn edilmiş olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Güler yüzlü ve yaratıcı ekibimiz ile hayal ettiğiniz gelinliği üzerinize geçirdiğinizde yüzünüzde oluşan tebessüm sayesinde yıllardır bu işi yapacak motivasyona sahibiz!

Özel dikim bir gelinlik yapmak için öncelikle sizi iyi tanımamız gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü diktiğimiz her gelinlik sahibinden bir parça taşıyor. Bu sebeple güzel bir kahve eşliğinde sizinle tanışıyoruz ve düşüncelerinizi öğreniyoruz. Hayal ettiğiniz gelinliğe dair tasarımımızı oluşturduktan sonra ölçülerinizi alıyoruz. İyi bir gelinlik için bu oldukça önemli detaylardan bir tanesi. Gelinliğin tam üzerinize uygun olması için kalıpları size uygun çıkarıyoruz. Sonrasında gelinliğin kumaşına karar verme aşaması geliyor. Burada seçeceğiniz kumaş ve işlemeler gelinliğin yapım süresi ve fiyatını değiştiren etmenlerden bazıları. Yerli danteller kullanarak dikim yapabildiğimiz gibi isteğiniz üzerine Fransız danteli de kullanabiliriz. İsteklerinize göre gelinliğin dikim süresi değişiyor ancak genellikle 1 ila 3 prova arasında gelinliğinizi teslim edebiliyoruz. İstanbul gelinlik aksesuarları konusunda da adından söz ettiren Burak Öget Haute Couture olarak en güzel aksesuarlar ile gelinliğinize ışıltılar da ekliyoruz. Bu sayede gelin yolunda yürürken sevdiklerinizin tüm gözleri üzerinizdeyken onları büyüleme fırsatını yakalıyorsunuz.

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızda açacağınız yeni sayfanın simgesi olan gecede gelinliğinizi bizim dikmemizi ve İstanbul gelinlik fiyatları arasında en uygun olanları öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Güzelliğinizi en güzel yansıtan gelinliği dikmek için sabırsızlanıyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Rumeli cad. Bereket apt. No:55 D:1/A Nişantaşı / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Burak Öget Haute Couture Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.