Hüsniye Moda

E-posta Gönder

Hüsniye Moda Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Hüsniye Moda Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Hüsniye Moda Sık Sorulan Sorular

Hüsniye Moda gelinlik fiyatları ne kadar?

Hüsniye Moda gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Hüsniye Moda gelinlik teslim süresi ne kadar?

Hüsniye Moda gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Hüsniye Moda kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Hüsniye Moda 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Hüsniye Moda aksesuar sağlıyor mu?

Hüsniye Moda, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Hüsniye Moda pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Hüsniye Moda pazar günü hizmet vermiyor.


Hüsniye Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Hüsniye Moda düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Hüsniye Moda Hakkında

Gelinlik dikimine ve moda dünyasına 1962 yılında Ankara’dan başlayan, firmamızın kurucusu Hüsniye Demirtaş, eşsiz bir kadın girişimci özelliğini taşıyor. Düşünce tarzı ve vizyonuyla, zamanından bir adım önde olan Hüsniye Hanım, şimdilerde firmamızın adını dünyaya duyurmamızı başarmamızı sağlamıştır. 1970’li yıllarda; ilk büstiyer etek gelinlik çalışmasını yapmış, balen uygulamaları, korse büstiyerler, etek şeklinde jüpon tarlatan ve boncuk işleme teknikleri gibi pek çok yenilik konusunda öncü olmuştur.

Hüsniye Moda Evi Gelinlik olarak; İstanbul, Ankara ve Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde bayiliklerimiz mevcut. Bu bayiliklerin yöneticiliğini ise, bizzat Hüsniye Hanım’ın kızları yürütüyor. Tam bir aile şirketi olarak adlandırabileceğimiz firmamız, profesyonel bir ekipten oluşuyor. Gelinlik, damatlık, abiye ve aksesuar tasarımları yapıyoruz. Gelinliğinizi en özel şekilde dikeceğimizden ve en kaliteli kumaşları kullanacağımızdan şüpheniz olmasın.

Her gelinliğimize farklı bir isim veriyoruz. Kişiye özel tasarımlar yaptığımızdan, her biri bizim göz bebeğimiz. Helen model, A kesim, prenses model ve balo model gibi pek çok farklı tarzda gelinlikler dikiyoruz. Vücut tipiniz, düğün mekanınız ve ten renginiz gibi değişen birçok unsuru göz önüne alarak çizimlerimizi yapıyoruz. Zira, bir kere giyeceğiniz gelinliğiniz tam olarak üzerinize oturmalı ve hayal ettiğiniz gibi olmalı. Uzun yıllardır sektörün içinde oluşumuz bize, bunu öğretti. Bir gelin eğer o gelinliğin içinde mutlu değilse, düğününden asla zevk almaz.

Haute couture tasarımlarımız ve firmamızın hikayesiyle, pek çok gelinlik şirketi arasında fark yarattığımızı düşünüyoruz. Aile şirketi olmamızın verdiği samimiyetle siz değerli gelinlerimizi ağırlayacağımızdan şüphemiz olmasın. Hüsniye Moda gelinlik fiyatları ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi sahibi olmak ve bize ulaşmak için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurmanızı rica edeceğiz. Hayallerinize gerçeğe dönüştürmek için sizi bekliyoruz…

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Halaskargazi Cd. No. 285/1

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hüsniye Moda Yol Haritası

Hüsniye Moda Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Nesli̇han & Ahmet

Düğün Tarihi: 24.08.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


Selda Hanım, özenle gelinlik modellerini denememizi sağladı. Uygun kumaş ve fiyat/performans konusunda da yardımcı oldu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.