Sevgi Şensoy Haute Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Şişli, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin kesesi, Duvak

Önerilen Firmalar

Gelinlik Gülse Moda
124 3

Küçükçekmece

Gelinlik Gülse Moda

3 hafta
Özel Dikim
Elissa Moda Tasarım
25 2

Fatih

Elissa Moda Tasarım

1 hafta
Kiralama
Vipgelinlik
116 4 2

Şişli

Vipgelinlik

3 hafta
Hazır Model

Hakkında

Uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve 7’den 70’e hanımefendilerin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Sevgi Şensoy Moda Evi olarak evlenecek her kadının rüyalarını süsleyen gelinlikler tasarlıyor ve kişiye özel bir hizmet sunuyoruz.

Dünya modasını yakından takip ediyor ve sürekli olarak kendini güncelleyen beğenilere hitap edebilmek için yenilikleri hemen keşfediyoruz. Bu yenilikleri alıp kendi tarzımızla harmanlayarak müşterilerimize sunuyoruz. Kendi tasarımlarımızda yılın kreasyolarını oluşturup hazır model olarak mağazamızda sergiliyoruz. Her kesim, model ve vücut tipine uygun modellerimizi gelinlerimizle buluşturuyoruz.

Ancak eğer kendilerine özel bir gelinlikle dünyaevine girmek istiyorlarsa onlara özel tasarımlar da yapabiliyoruz. Beden ölçüleri, vücut tipleri, kişisel tarz ve beğenilerini göz önünde bulundurarak düğün konseptleri, mevsim ve düğün mekanına uygun bir haute couture gelinliği en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek dikiyor ve sahibine teslim ediyoruz.

Gelinlikler üzerine yoğunluklu olarak çalışsak da hem kendimizi köreltmemek hem de talepte bulunan müşterilerimizi geri çevirmemek için diğer özel gün ve davetler için de yardımı oluyoruz. Nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, sünnet törenleri, mezuniyet baloları, özel davetler, partiler, nikah törenleri, kokteyller ve daha aklınıza gelebilecek her türden organizasyon için tasarım yapabiliyoruz. Hatta Türkiye tarafından sevilen ve bilinen sanatçılara ve ulusal kanal haber spikerlerine dahi programlarında giyecekleri kostümler tasarlıyoruz.

Eğer siz de bu denli tecrübeli ve kendini her alanda kanıtlayıp sadık müşteri kitlesini oluşturmuş bir ekiple çalışmak isterseniz en doğru kararı vermiş olursunuz. Hayatınızın en özel gününü şansa bırakmayın. Nişantaşı gelinlik moda evleri arasında en doğru tercih için Sevgi Şensoy ve ekibi olarak sizi atölyemize bekliyoruz. Sayfanın sağında bulunan formu eksiksiz şekilde doldurup attaki butona tıklayarak ücretsiz randevu alma teklifinde bulunabilirsiniz.

İletişim

Sevgi Şensoy

  • Adres: Valikonağı cad. Kodaman sok. Bahar apt. No:6 Daire 7 Nişantaşı / İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.