Sevgi Şensoy Haute Couture

E-posta Gönder

 • Şişli, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Sevgi Şensoy Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Sevgi Şensoy Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Sevgi Şensoy Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Sevgi Şensoy Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Sevgi Şensoy Haute Couture Hakkında

Uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyoruz ve 7’den 70’e hanımefendilerin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Sevgi Şensoy Moda Evi olarak evlenecek her kadının rüyalarını süsleyen gelinlikler tasarlıyor ve kişiye özel bir hizmet sunuyoruz.

Dünya modasını yakından takip ediyor ve sürekli olarak kendini güncelleyen beğenilere hitap edebilmek için yenilikleri hemen keşfediyoruz. Bu yenilikleri alıp kendi tarzımızla harmanlayarak müşterilerimize sunuyoruz. Kendi tasarımlarımızda yılın kreasyolarını oluşturup hazır model olarak mağazamızda sergiliyoruz. Her kesim, model ve vücut tipine uygun modellerimizi gelinlerimizle buluşturuyoruz.

Ancak eğer kendilerine özel bir gelinlikle dünyaevine girmek istiyorlarsa onlara özel tasarımlar da yapabiliyoruz. Beden ölçüleri, vücut tipleri, kişisel tarz ve beğenilerini göz önünde bulundurarak düğün konseptleri, mevsim ve düğün mekanına uygun bir haute couture gelinliği en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek dikiyor ve sahibine teslim ediyoruz.

Gelinlikler üzerine yoğunluklu olarak çalışsak da hem kendimizi köreltmemek hem de talepte bulunan müşterilerimizi geri çevirmemek için diğer özel gün ve davetler için de yardımı oluyoruz. Nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, sünnet törenleri, mezuniyet baloları, özel davetler, partiler, nikah törenleri, kokteyller ve daha aklınıza gelebilecek her türden organizasyon için tasarım yapabiliyoruz. Hatta Türkiye tarafından sevilen ve bilinen sanatçılara ve ulusal kanal haber spikerlerine dahi programlarında giyecekleri kostümler tasarlıyoruz.

Eğer siz de bu denli tecrübeli ve kendini her alanda kanıtlayıp sadık müşteri kitlesini oluşturmuş bir ekiple çalışmak isterseniz en doğru kararı vermiş olursunuz. Hayatınızın en özel gününü şansa bırakmayın. Nişantaşı gelinlik moda evleri arasında en doğru tercih için Sevgi Şensoy ve ekibi olarak sizi atölyemize bekliyoruz. Sayfanın sağında bulunan formu eksiksiz şekilde doldurup attaki butona tıklayarak ücretsiz randevu alma teklifinde bulunabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Valikonağı cad. Kodaman sok. Bahar apt. No:6 Daire 7 Nişantaşı / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.