Felice

E-posta Gönder

 • Şişli, İstanbul.

Felice Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Felice Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Felice Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Felice Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Felice Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Felice Gelinlik içerisinde rüyalarınızı süsleyen gelinliğe kavuşacağınız bir hizmet sunuyor ve sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Yıllardır moda ve gelinlik sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü çalışan kadromuzla beklentilerinizi %100 karşılayan samimi bir hizmet sunuyoruz. Zaman içerisinde edinmiş olduğumuz bilgileri modaya olan tutkumuzla harmanlayarak keyifli bir gelinlik tercih süreci yaşamanızı ve doğru gelinliğe ulaşmanızı sağlıyoruz. Modaevimizi ziyaret ettiğinizde kendinizi rahat hissetmenizi ve tüm ayrıntılarıyla nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Sizi hayalini kurduğunuz düğünün kraliçesi yapmak için çıktığımız bu yolculukta mutluluğa ulaştırmayı hedefliyoruz. İstediğiniz tarz ve modele sahip gelinliği ölçüleriniz doğrultusunda özel dikim olarak hazırlıyoruz. Zarif ve göz kamaştıran bir gelinlikle düğününüze katılan herkesi ama en başta da müstakbel eşinizi büyülemenizi sağlıyoruz.

Düğününüz öncesi sizi modaevimizde ağırlayarak ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Diktiğimiz gelinlikler hakkında bilgiler paylaşıp görseller göstererek hizmet kalitemiz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla daima sizin yönlendirmelerinizle hareket ediyoruz. Beğendiğiniz gelinlik sonrası vücut ölçülerinizi alarak sizin için kalıp çıkarıyoruz. 3 ile 5 prova arasında tercih ettiğiniz modeli düğününüzde giymeye hazır hale getiriyoruz. Moda olan trendleri, düğünlerle ilgili olan çoğu konuyu yakından takip ederek atölyemiz içerisindeki çalışmalarımıza mutlaka eklemeye özen gösteriyoruz. Üstelik sadece gelinlik hizmeti sağlamıyor aynı zamanda smokin, ayakkabı, nedime kıyafetleri, abiye, kaftan, nişanlık, gelin çiçeği, saç aksesuarları, gelinlik aksesuarları ve çeşitli düğün hediyeleri gibi çok farklı kategorilerde de hizmetler sunuyoruz.

Siz de İstanbul gelinlikçileri arasında yer aldığımız Felice’nin şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Mutluluğunuza Felice Gelinlik imzası atmak istiyoruz.

İletişim

Felice Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Çağlanur & Hakan

Düğün Tarihi: 15.06.2019


Merhaba,

Instagram sayfasında yer alan bir modelden yola çıkarak Nişantaşı mağazasında Gülay hanım ile yolumuz kesişti. Gelinliği giydiğim anda hayallerimdeki gelinlik olduğunjn farkına vardım ve hemen alma kararı verdim.

Bu kararımın en büyük kahramanı tabiki Gülay hanım oldu....
devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.