Gelinlik İstanbul

Felice

  • Min. Fiyat
    20.000-30.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Felice Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
20.000-30.000 TL

Felice Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Felice Sıkça Sorulan Sorular

Felice gelinlik fiyatları ne kadar?

Felice gelinlik fiyatları 7.500-10.000 TL aralığından başlamaktadır.

Felice gelinlik teslim süresi ne kadar?

Felice gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Felice kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Felice 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Felice aksesuar sağlıyor mu?

Felice, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Felice düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Felice düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Felice pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Felice pazar günü hizmet vermiyor.

Felice Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Felice Gelinlik içerisinde rüyalarınızı süsleyen gelinliğe kavuşacağınız bir hizmet sunuyor ve sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Yıllardır moda ve gelinlik sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü çalışan kadromuzla beklentilerinizi %100 karşılayan samimi bir hizmet sunuyoruz. Zaman içerisinde edinmiş olduğumuz bilgileri modaya olan tutkumuzla harmanlayarak keyifli bir gelinlik tercih süreci yaşamanızı ve doğru gelinliğe ulaşmanızı sağlıyoruz. Modaevimizi ziyaret ettiğinizde kendinizi rahat hissetmenizi ve tüm ayrıntılarıyla nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Sizi hayalini kurduğunuz düğünün kraliçesi yapmak için çıktığımız bu yolculukta mutluluğa ulaştırmayı hedefliyoruz. İstediğiniz tarz ve modele sahip gelinliği ölçüleriniz doğrultusunda özel dikim olarak hazırlıyoruz. Zarif ve göz kamaştıran bir gelinlikle düğününüze katılan herkesi ama en başta da müstakbel eşinizi büyülemenizi sağlıyoruz.

Düğününüz öncesi sizi modaevimizde ağırlayarak ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Diktiğimiz gelinlikler hakkında bilgiler paylaşıp görseller göstererek hizmet kalitemiz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla daima sizin yönlendirmelerinizle hareket ediyoruz. Beğendiğiniz gelinlik sonrası vücut ölçülerinizi alarak sizin için kalıp çıkarıyoruz. 3 ile 5 prova arasında tercih ettiğiniz modeli düğününüzde giymeye hazır hale getiriyoruz. Moda olan trendleri, düğünlerle ilgili olan çoğu konuyu yakından takip ederek atölyemiz içerisindeki çalışmalarımıza mutlaka eklemeye özen gösteriyoruz. Üstelik sadece gelinlik hizmeti sağlamıyor aynı zamanda smokin, ayakkabı, nedime kıyafetleri, abiye, kaftan, nişanlık, gelin çiçeği, saç aksesuarları, gelinlik aksesuarları ve çeşitli düğün hediyeleri gibi çok farklı kategorilerde de hizmetler sunuyoruz.

Siz de İstanbul gelinlikçileri arasında yer aldığımız Felice’nin şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Mutluluğunuza Felice Gelinlik imzası atmak istiyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Rumeli Cad. Suzi Bey Apt.No:14 K:2 D:4 NİŞANTAŞI

Felice Yorumları (1)

Çağlanur & Hakan

Düğün Tarihi: 15.06.2019

Merhaba,

Instagram sayfasında yer alan bir modelden yola çıkarak Nişantaşı mağazasında Gülay hanım ile yolumuz kesişti. Gelinliği giydiğim anda hayallerimdeki gelinlik olduğunjn farkına vardım ve hemen alma kararı verdim.

Bu kararımın en büyük kahramanı tabiki Gülay hanım oldu....
devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.