Felice

E-posta Gönder

1 yorum

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Şişli, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

İnci Gelinlik Sevgi Aydın
64 10

Bahçelievler

İnci Gelinlik Sevgi Aydın

3 hafta
Özel Dikim
Vipgelinlik
385 7 9

Şişli

Vipgelinlik

3 hafta
Hazır Model
Setr-i Nur Fatih
64 6

Fatih

Setr-i Nur Fatih

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

İstanbul’da hizmet verdiğimiz Felice Gelinlik içerisinde rüyalarınızı süsleyen gelinliğe kavuşacağınız bir hizmet sunuyor ve sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Yıllardır moda ve gelinlik sektöründe başarılı bir şekilde varlığımızı sürdürüyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü çalışan kadromuzla beklentilerinizi %100 karşılayan samimi bir hizmet sunuyoruz. Zaman içerisinde edinmiş olduğumuz bilgileri modaya olan tutkumuzla harmanlayarak keyifli bir gelinlik tercih süreci yaşamanızı ve doğru gelinliğe ulaşmanızı sağlıyoruz. Modaevimizi ziyaret ettiğinizde kendinizi rahat hissetmenizi ve tüm ayrıntılarıyla nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Sizi hayalini kurduğunuz düğünün kraliçesi yapmak için çıktığımız bu yolculukta mutluluğa ulaştırmayı hedefliyoruz. İstediğiniz tarz ve modele sahip gelinliği ölçüleriniz doğrultusunda özel dikim olarak hazırlıyoruz. Zarif ve göz kamaştıran bir gelinlikle düğününüze katılan herkesi ama en başta da müstakbel eşinizi büyülemenizi sağlıyoruz.

Düğününüz öncesi sizi modaevimizde ağırlayarak ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Diktiğimiz gelinlikler hakkında bilgiler paylaşıp görseller göstererek hizmet kalitemiz hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla daima sizin yönlendirmelerinizle hareket ediyoruz. Beğendiğiniz gelinlik sonrası vücut ölçülerinizi alarak sizin için kalıp çıkarıyoruz. 3 ile 5 prova arasında tercih ettiğiniz modeli düğününüzde giymeye hazır hale getiriyoruz. Moda olan trendleri, düğünlerle ilgili olan çoğu konuyu yakından takip ederek atölyemiz içerisindeki çalışmalarımıza mutlaka eklemeye özen gösteriyoruz. Üstelik sadece gelinlik hizmeti sağlamıyor aynı zamanda smokin, ayakkabı, nedime kıyafetleri, abiye, kaftan, nişanlık, gelin çiçeği, saç aksesuarları, gelinlik aksesuarları ve çeşitli düğün hediyeleri gibi çok farklı kategorilerde de hizmetler sunuyoruz.

Siz de İstanbul gelinlikçileri arasında yer aldığımız Felice’nin şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Mutluluğunuza Felice Gelinlik imzası atmak istiyoruz.

  • Adres: Rumeli Cad. Suzi Bey Apt.No:14 K:2 D:4 NİŞANTAŞI


1 yorum


Ç&H

Çağlanur & Hakan

Düğün Tarihi: 15.06.2019

Merhaba,

Instagram sayfasında yer alan bir modelden yola çıkarak Nişantaşı mağazasında Gülay hanım ile yolumuz kesişti. Gelinliği giydiğim anda hayallerimdeki gelinlik olduğunjn farkına vardım ve hemen alma kararı verdim.

Bu kararımın en büyük kahramanı tabiki Gülay hanım...
devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!