Rabiye Dönmez Haute Couture

E-posta Gönder

Rabiye Dönmez Haute Couture Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Rabiye Dönmez Haute Couture Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Rabiye Dönmez Haute Couture Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Rabiye Dönmez Haute Couture Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  3-5


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Yelpaze


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Gelin adayının isteğine göre birçok tarz da gelinlik yapıyoruz.

Rabiye Dönmez Haute Couture Hakkında

20 yıllık çalışma hayatımla birlikte son 3 yıldır da kendi işyerimi işletiyorum. Çeşitli eğitimlerin yanında usta-çırak ilişkisiyle de gelinlik alanında kendimi geliştirdim. İsteyenlerin zevklerine uygun gelinlik yapmak için yıllardır çalışıyorum. Bu süreçte zevklerin en az renkler kadar tartışılmayan bir konu olduğunu ve milyonlarca zevkin olduğunu belirtmek istiyorum. Bu yüzden bu alanda çalışmak hem sabır hem de sevgi işi.

Daha çok özel dikim ağırlıklı çalışıyoruz. Kişinin istediğine göre gelinlik yapmaya çalışıyoruz. Çeşitli tarzlarda malzemeler kullanıyoruz çokça. Çünkü herkes farklı zevklere sahip ve bir yerde gördüğü çok beğendiği bir detayı gelinliğinde isteyebiliyor. Kataloglardan bir sürü gelinlik modeliyle karşımıza gelen gelin adayı oluyor. Biz de onlar için en iyisini ve en yakışanını dikiyoruz. Somut bir model gösteremeseniz bile hayalinizdeki gelinliği biz sizin için tasarlarız, şüpheniz olmasın.

Her bedene çalışıyoruz. Zaten özel dikim olması bu anlamda işimizi kesinlikle kolaylaştırıyor. Ayrıca çeşitli el yapımı tasarımlarımız da mevcut. Kasnak nakışı ile özel kristaller, boncuklar gibi detayları gelinliğinize işliyoruz. İşin özeti; siz nasıl bir gelinlik hayal ediyorsanız ya da bulduysanız biz aynısını yaparız. Gelinliğinizde hangi aksesuarı kullanmak istiyorsunuz? Saç tokası, kuşak gibi birçok aksesuar bünyemizde mevcut. Bir kumaş seçtiniz ve elinizde bir model var. Kumaş modele uyacak mı? Hiç merak etmeyin. Her kumaşı her modele göre ayarlıyoruz.

Uzun kuyruklu balık bir model... Üzerinde ufak kristal işlemeleri… Ya da helen model bir gelinlik… Oldukça sade… Hepsi için biz hazırız. İstanbul’da özel dikim gelinlik fiyatları nedir diye merak ediyorsanız tek yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek! Hayalinizdeki gelinliği sizin için dikelim!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Rumeli Cad. 65/1 Şişli.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Rabiye Dönmez Haute Couture Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.