Nurmine Gelinlik

E-posta Gönder

Nurmine Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Nurmine Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

Nurmine Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Nurmine Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Özel tasarım isteğe gore

Nurmine Gelinlik Hakkında

Çok uzun yıllardır moda sektöründe faaliyet gösteriyor, hayallerin gerçekleştiği bir yer olmaya devam ediyoruz. Modanın en güzel alanlarından biri olan gelinlikler üzerine yoğunlaşılmış bir iş çerçevesine sahibiz. Şimdiye dek sayısız gelinin adayının rüyalarını süsleyen gelinlikleri ürettik ve bunu severek yapmaya devam ediyoruz. Mağazamız Nurmine Gelinlik Nazilli gibi Aydın’ın en güzel ilçelerinden birinde bulunuyor. Burada şehrin tamamına hizmet verdiğimiz gibi çevre illerden de gelinlerimizi ağırlıyoruz.

Nurmine olarak sadece bir gelinlik mağazası değil bundan çok daha fazlasıyız. Aynı zamanda bir atölyeyiz de ve birbirinden yetenekli çalışanlarımızla birlikte üretim yapıyoruz. Tasarımcılar, stilistler ve terzilerden oluşan ekibimizin profesyonelliği ile vizyon sahibi oluşları sayesinde harika dizaynlar ortaya çıkarabiliyoruz. Sürekli olarak değişen modayı yakından takip ediyor, trendlerden ve yeniliklerden hemen haberdar olup bunları kısa sürede uygulamaya geçirebiliyoruz.

Gelinlerimiz için kişiye özel ve daha önce kimse tarafından çizilip de giyilmemiş tasarımlar yapıyoruz. Diledikleri kesim ve modele göre tarzlarını, beden ölçülerini ve vücut tiplerini göz önünde bulunduruyoruz. Gelinliklerde mümkün olduğunca kişiye özel çalışmak ve farklılık yaratamaya çalışıyoruz. Örneğin gelinlerimize klasik beyaz renginden farklı seçenekler olduğunu hatırlatıyor, dilerlerse alternatif olarak nude, krem, bronz ve kırık beyazları sunuyoruz. Aynı zamanda güncel kreasyonlardan hazır model seçeneği de sunuyoruz.

Gelinlikler haricinde en az düğün kadar önemli diğer özel gün ve organizasyonlar için de hizmet veriyoruz. Nişanlıklar, kınalıklar, bindallılar, kaftanlar ve benzeri abiyeler için birbirinden farlı modeller, renkler ve kumaşlar kullanıyoruz. Tüm bu gelinlik ve kostüm seçeneklerimizle her bütçeden ve tarzdan hem açık hem de kapalı gelinlerimize hitap edebiliyoruz.

Nazilli gelinlik mağazaları arasında arayışınıza bir son vermek için yandaki formu doldurup bize ulaşın ve Nurmine Gelinlik olarak size harika bir gelinlik tasarlayalım.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Altıntaş Mh. 133. Sk. No:54 Kestane Camii Karşısı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nurmine Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.