Karabulutlar Giyim

E-posta Gönder

 • Merkez, Aydın.

Karabulutlar Giyim Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Karabulutlar Giyim Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Karabulutlar Giyim Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Karabulutlar Giyim Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Karabulutlar Giyim Hakkında

Artık hazırsanız ve hayatınızın en mutlu gününe sayılı bir zaman kaldıysa sizi şimdiden tebrik ederiz. Eğer dünyaevine girerken giyeceğiniz gelinliğinizi henüz bulmadıysanız hiç endişe etmeyin, çünkü biz bunun için buradayız. Markamız Karabulutlar Giyim Aydın merkezde bulunuyor ve burada işini severek yapan güler yüzlü bir ekiple müşterilerimizi karşılıyoruz.

Her zevke hitap eden; her bedene, kesime, vücut tipine, bütçeye ve tarza uygun birbirinden güzel gelinliklerimiz bulunuyor. Hazır modellerimizi mağazamıza gelip deneyebilir ve danışmanlarımızın da yardımıyla içerisinde hem çok güzel hem de çok rahat hissettiğiniz o tasarımı bulabilirsiniz.

Büyük çaplı bir marka ve bir hazır giyim mağazası olduğumuz için geniş yelpazeli ürün gamına sahibiz. Bu sebeple gelinlikler haricinde pek çok özel gün ve organizasyon için erkek kadın fark etmeksizin 7’den 70’e tüm yaşlara hitap edebiliyoruz. Damatlıklar, abiyeler, nişanlıklar, kınalıklar, bindallılar, sünnet annesi elbiseleri, sünnet çocuklarına pelerinli kostümleri, takım elbiseler, tesettür kostümleri gibi pek çok seçenek mevcut. Mağazamız tüm bu ürün yelpazesinin rahatlıkla yer bulacağı büyüklüğe ve tasarıma sahip. Her bir bölümde kendi ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Düğün sürecinin ne denli masraflı ve deyim yerindeyse pahalı olduğunu herkes bilir. Biz de bu sebeple yeni evli çiftlerimize yardımcı olabilmek ve yüklerini hafifletebilmek için bazı kolaylıklar ve güzellikler yapıyoruz. Kampanyalar, ödeme kolaylıkları ve dönem dönem indirimler yapıyoruz. Çiftler tarafından en çok tercih edilen kampanyalarımız da genellikle gelin ve damatlık oluyor. Hem gelini hem de damadı giydiriyor ve düğüne hazır hale getiriyoruz ve bunun için farklı yerlerden ayrı ayrı alacakları kostümlere nazaran çok daha az ödüyorlar.

Benzersiz bir Aydın Karabulutlar gelinlik ile önce müstakbel eşinizi sonra da tüm sevdiklerinizi etkilemek isterseniz bize yandaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Meşrutiyet, 2062. Sk. No:6, 09100 Aydın Merkez/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.