Royal Bianca Gelinlik

E-posta Gönder

 • Nazilli, Aydın.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Royal Bianca Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Royal Bianca Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Royal Bianca Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model

Royal Bianca Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Royal Bianca Gelinlik Hakkında

Royal Bianca Gelinlik olarak hatırı sayılır bir süredir düğün ve moda sektörlerinin kesiştiği yer olan gelinlik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Aydın’ın en nadide ilçelerinden birinde bulunuyoruz ve Nazilli gelinlik mağazaları arasında en iyilerden biri olmaya devam etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Kaliteden ödün vermeyen ve %100 müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyen bir çalışma prensibine sahibiz. Dünya standartlarında bir hizmet vermek için alanında uzman, işini severek ve de profesyonelce yapan bir ekiple çalışıyoruz.

Bu metni okuma sebebinizin gelinlik arayışınızdan ötürü olduğunu tahmin ediyoruz ve size bu konu özelinde daha detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Hayatınızın en özel günü olan düğününüzde tam da hayal ettiğiniz o muhteşem görünüme kavuşmanız o kadar da zor değil. Ne istediğinizi biliyorsanız size onu en iyi ve en hızlı şekilde veririz. Eğer onca seçenek ve ihtimal içerisinde kendinizi kaybolmuş gibi hissediyorsanız da hiç endişe etmeyin, size yardımcı olabileceğimizden şüpheniz olmasın. Peki, bunları sağlamak için neler yapabiliriz?

Öncelik biz yurt içi ve yurt dışı toptan satışlar yapan büyük bir firmayız ve her yıl kendi tasarımcılarımız tarafından özenle dizayn edilen kreasyonlarımızı üreterek pek çok farklı yere ulaştırıyoruz. Aynı zamanda perakende olarak da çalıştığımız için bunca tasarımı hazır model talep eden gelinlerimize de bizzat sunabiliyoruz. Hal böyle olunca elimizdeki pek çok seçenek sayesinde gelinlerimiz aradıklarını muhakkak bulabiliyorlar.

Üstelik bununla da sınırlı değil, daha önce kimse tarafından çizilmemiş, dikilmemiş ve giyilmemiş bir gelinlikle dünyaevine girmek isteyenler için kişiye özel tasarımlar da yapabiliyoruz. Zaten bu konuda bir hayli tecrübeli olduğumuz için kısa sürede gelinliği sahibiyle buluşturuyoruz.

Nazilli gelinlikçileri arasında en iyisi için Royal Bianca’yı seçin, yandaki formu doldurarak hemen randevunuzu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet mahallesi Hürriyet caddesi 09800 Nazilli/Aydın

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.