Miss Defne

E-posta Gönder

 • Efeler, Aydın.

Miss Defne Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Miss Defne Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Miss Defne Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Miss Defne Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Miss Defne Hakkında

Düğünler bir çiftin hayatlarını birleştirme kararı aldıktan sonra bunun tüm sevdikleri eşliğinde kutlanmasıdır ve bazı gelenekleri ve gereklilikleri vardır. Gelinlik damatlıklar da bunlardan en önemlileri arasında yer alıyor. Çiftlerin en güzel ve bakımlı halleriyle giyinip kuşanıp düğünlerine gidebilmeleri için ihtiyaç duydukları hizmeti onlara sunuyoruz. Hem birbirinden özel kişiye özgü tasarımlar hem de markamıza ait tasarım kreasyonlarla hazır model seçeneklerini beğenilerine bırakıyoruz.

Peki, biz kimiz? Hemen anlatalım. 2013 yılında Miss Defne Gelinlik Aydın’da faaliyetine başladı fakat hem markamızın hem de modayla ilişkimizin geçmişi çok daha eski. Kurucu ve baş tasarımcımız Ayla Erez’in 1981 yılında sektöre girmesiyle bu güne kadar edindiği deneyimleri yansıttığı markamız ilk kez İzmir Çankaya’da faaliyetine başladı. Burada birbirinden yetenekli bir ekip kurdu ve dolayısıyla işlerimizi büyüterek kaliteli hizmetlerimizi daha büyük kitlelere ulaştırdık. Çankaya’daki satış mağazamızla birlikte yine İzmir Alsancak’ta da özel dikim atölyemizi çalıştırıyoruz. Aydın’la aynı dönemde Antalya’da da mağazamızı açarak Türkiye’ye dağılmaya devam ettik.

Hazır modellerimiz zaten her zevke ve bütçeye hitap edebilecek geniş bir yelpazede ve tüm gelin adayları için en doğru kostümü rahatça bulabiliyoruz. Fakat dileyenler için yine kişiye özel tasarım da yapabiliyoruz.

Çiftlerimizin ve özellikle de gelinlerimizin heyecanını bildiğimiz ve çok iyi anladığımızdan dolayı hem kaliteli hem de hızlı bir iş yapış sürecimiz var. Örneğin, tüm özel siparişlerimizi en fazla 2 provada eksiksiz bir şekilde tam anlamıyla hazırlayıp teslim edebiliyoruz. Böylece yoğun geçen düğün sürecinde pek çok konuyla aynı anda ilgilenen çiftlerimize de daha çok zaman bırakmış oluyoruz.

Miss Defne Gelinlik modelleri ve hem şık hem de farklı damatlıklarımız için yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.