Miss Defne

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Haftasonu Hizmet

Özellikler

Efeler, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Zümrüt Gelinlik
43 1

Nazilli

Zümrüt Gelinlik

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Düğünler bir çiftin hayatlarını birleştirme kararı aldıktan sonra bunun tüm sevdikleri eşliğinde kutlanmasıdır ve bazı gelenekleri ve gereklilikleri vardır. Gelinlik damatlıklar da bunlardan en önemlileri arasında yer alıyor. Çiftlerin en güzel ve bakımlı halleriyle giyinip kuşanıp düğünlerine gidebilmeleri için ihtiyaç duydukları hizmeti onlara sunuyoruz. Hem birbirinden özel kişiye özgü tasarımlar hem de markamıza ait tasarım kreasyonlarla hazır model seçeneklerini beğenilerine bırakıyoruz.

Peki, biz kimiz? Hemen anlatalım. 2013 yılında Miss Defne Gelinlik Aydın’da faaliyetine başladı fakat hem markamızın hem de modayla ilişkimizin geçmişi çok daha eski. Kurucu ve baş tasarımcımız Ayla Erez’in 1981 yılında sektöre girmesiyle bu güne kadar edindiği deneyimleri yansıttığı markamız ilk kez İzmir Çankaya’da faaliyetine başladı. Burada birbirinden yetenekli bir ekip kurdu ve dolayısıyla işlerimizi büyüterek kaliteli hizmetlerimizi daha büyük kitlelere ulaştırdık. Çankaya’daki satış mağazamızla birlikte yine İzmir Alsancak’ta da özel dikim atölyemizi çalıştırıyoruz. Aydın’la aynı dönemde Antalya’da da mağazamızı açarak Türkiye’ye dağılmaya devam ettik.

Hazır modellerimiz zaten her zevke ve bütçeye hitap edebilecek geniş bir yelpazede ve tüm gelin adayları için en doğru kostümü rahatça bulabiliyoruz. Fakat dileyenler için yine kişiye özel tasarım da yapabiliyoruz.

Çiftlerimizin ve özellikle de gelinlerimizin heyecanını bildiğimiz ve çok iyi anladığımızdan dolayı hem kaliteli hem de hızlı bir iş yapış sürecimiz var. Örneğin, tüm özel siparişlerimizi en fazla 2 provada eksiksiz bir şekilde tam anlamıyla hazırlayıp teslim edebiliyoruz. Böylece yoğun geçen düğün sürecinde pek çok konuyla aynı anda ilgilenen çiftlerimize de daha çok zaman bırakmış oluyoruz.

Miss Defne Gelinlik modelleri ve hem şık hem de farklı damatlıklarımız için yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Fatih, 1101. Sk. No:01, 09020 Efeler/AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!