Kıryarlar Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Söke, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Zümrüt Gelinlik
43 1

Nazilli

Zümrüt Gelinlik

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Gelinlik tercihi düğün hazırlık döneminde gelin adaylarının üzerinde en çok zaman harcadığı konulardan bir tanesi. Bu süreçte ihtiyacınız olan tüm yardıma Kıryarlar Gelinlik’te ulaşabilirsiniz!

Düğün gecenizi nasıl bir heyecan ile beklediğinizi ve her şeyin mükemmel olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu bilinç ile güzelliğinizi en güzel yansıtacak gelinlikleri bulmanıza yardımcı oluyor ve çeşitli aksesuarlar yardımıyla görünümünüze ışıltı ekliyoruz. Elbette ekibimiz Kıryarlar Söke’ye geldiğiniz andan itibaren tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamak adına yanınızda oluyor.

Uzun yıllardan beri gelin adaylarının tatlı telaşlarına ortak oluyoruz. Düğüne hazırlık sürecinde sizi en mutlu edecek detaylardan biri sorunsuz bir şekilde hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşmak olacaktır. Memnuniyetinizi sağlamak adına bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren en kısa süre içerisinde gelinliğinizi teslim etmek adına titiz çalışmalar yürütüyoruz.

Söke Kıryarlar Giyim’de gelinliğinizi belirlerken nelere dikkat ediyoruz?

Öncelikle ne tarz bir gelinlik istediğinizi öğreniyoruz. Geleneksel ve modern gelinlik modellerini bir arada bulabileceğiniz Kıryarlar Gelinlik’te geniş tercih yelpazesi içinden hayalinizdeki gelinliğe en yakın olanı tercih etme imkânına sahipsiniz. Bir gelinlik modelimizi beğendiğinizde, bu gelinliği vücudunuza en uygun hale getirmek için vücut ölçülerinizi alıyoruz. Gelinliği en güzel şekilde taşıyabilmeniz için bu aşama oldukça önemli bu sebeple oldukça titiz bir şekilde ölçülerinizi alıp kalıbınızı çıkartıyoruz. Sonrasında 1 ila 3 prova içerisinde beğendiğiniz gelinliği tüm dantel, taş ve beden detayları ile birlikte istediğiniz hale getiriyoruz. Gelinliğinizi seçtikten sonra ona en uygun çiçeği tercih etmek ise size kalıyor.

Mutlu birlikteliğinizi taçlandıracağınız gecenizde gelinliğinizi Kıryarlar Gelinlik’ten almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece provalara katılarak kendinize en uygun gelinliği bulma fırsatına erişiyorsunuz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Konak mahallesi Yıldırım sokak no :10 Söke/AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!