Mossem Gelinlik ve Moda Evi

E-posta Gönder

 • Efeler, Aydın.

Mossem Gelinlik ve Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Mossem Gelinlik ve Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Mossem Gelinlik ve Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Mossem Gelinlik ve Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven

Mossem Gelinlik ve Moda Evi Hakkında

Hayatınız boyunca hafızanızdan çıkmayacak bu özel günde kusursuz görünmek isteyen herkesi Mossem Gelinlik farkını yaşamaya davet ediyoruz! Farklı tarza, bütçeye ve vücut tipine hitap eden gelinliklerimiz ile modaevimizden mutlu bir şekilde ayrılacağınızdan eminiz. Tıpkı bizi daha önce tercih eden gelinlerimiz gibi!

Eğer gelinliğinize hala karar veremediyseniz sakın kaygılanmayın! Modaevimizde sayısız model sizleri bekliyor. Hem hazır modeller hem de özel dikim imkanı ile gelinlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Özel dikim konusunda Aydın gelinlik firmalarından farklılaşıyoruz. Neden mi? Çünkü bünyemizde son derece profesyonel, tecrübeli ve yetenekli tasarımcılar çalışıyor. Vücut ölçüleriniz alınıyor ve size uygun modeller tasarlanırken istek ve ihtiyaçlarınız ön planda tutuluyor. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtacağımıza güvenebilirsiniz.

Modaevimizde gelinliğinizi birlikte tasarlıyoruz. Detaylarını, dekoltesini, yırtmacını, üstündeki inci süslemeleri ya da işlemelerini kararlaştırdıktan sonra vaat ettiğimiz tarihte elinizde olmasını sağlıyoruz. Bu süreçte de maksimum 3 prova gerçekleştiriyor, son rötuşları isteklerinize göre tamamlıyoruz. Düğününüz yaklaştıkça sizi stresin sardığını ve yoğun bir tempoya sahip olduğunuzu da biliyoruz. Eğer bu süreçte kilo verirseniz, modacılarımız tarafından gerekli düzenlemeleri ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Hangi modeli beğenirseniz beğenin gelinliklerimizin hepsinde kalitenin ön planda olduğunu fark edeceksiniz. Kaliteli kumaş ve gipürler kullanıyor, işçiliği, dikimi ve üstünde kullanılan aksesuarlar ile güzelliğinize layık oluyoruz. Geleneksel, modern, sade ya da gösterişli gelinlik modellerinin yanı sıra A kesim gelinlik, Prenses gelinlik, Helen gelinlik ve Balık gelinliğin sıklıkla tercih edildiğini de belirtmek istiyoruz.

Gelinliklerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mossem Gelinlik ile düğününüzde göz kamaştıracağınızdan ve ışıl ışıl görüneceğinizden emin olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.