Mossem Gelinlik ve Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Efeler, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven

Önerilen Firmalar

Zümrüt Gelinlik
43 1

Nazilli

Zümrüt Gelinlik

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınız boyunca hafızanızdan çıkmayacak bu özel günde kusursuz görünmek isteyen herkesi Mossem Gelinlik farkını yaşamaya davet ediyoruz! Farklı tarza, bütçeye ve vücut tipine hitap eden gelinliklerimiz ile modaevimizden mutlu bir şekilde ayrılacağınızdan eminiz. Tıpkı bizi daha önce tercih eden gelinlerimiz gibi!

Eğer gelinliğinize hala karar veremediyseniz sakın kaygılanmayın! Modaevimizde sayısız model sizleri bekliyor. Hem hazır modeller hem de özel dikim imkanı ile gelinlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Özel dikim konusunda Aydın gelinlik firmalarından farklılaşıyoruz. Neden mi? Çünkü bünyemizde son derece profesyonel, tecrübeli ve yetenekli tasarımcılar çalışıyor. Vücut ölçüleriniz alınıyor ve size uygun modeller tasarlanırken istek ve ihtiyaçlarınız ön planda tutuluyor. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtacağımıza güvenebilirsiniz.

Modaevimizde gelinliğinizi birlikte tasarlıyoruz. Detaylarını, dekoltesini, yırtmacını, üstündeki inci süslemeleri ya da işlemelerini kararlaştırdıktan sonra vaat ettiğimiz tarihte elinizde olmasını sağlıyoruz. Bu süreçte de maksimum 3 prova gerçekleştiriyor, son rötuşları isteklerinize göre tamamlıyoruz. Düğününüz yaklaştıkça sizi stresin sardığını ve yoğun bir tempoya sahip olduğunuzu da biliyoruz. Eğer bu süreçte kilo verirseniz, modacılarımız tarafından gerekli düzenlemeleri ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Hangi modeli beğenirseniz beğenin gelinliklerimizin hepsinde kalitenin ön planda olduğunu fark edeceksiniz. Kaliteli kumaş ve gipürler kullanıyor, işçiliği, dikimi ve üstünde kullanılan aksesuarlar ile güzelliğinize layık oluyoruz. Geleneksel, modern, sade ya da gösterişli gelinlik modellerinin yanı sıra A kesim gelinlik, Prenses gelinlik, Helen gelinlik ve Balık gelinliğin sıklıkla tercih edildiğini de belirtmek istiyoruz.

Gelinliklerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mossem Gelinlik ile düğününüzde göz kamaştıracağınızdan ve ışıl ışıl görüneceğinizden emin olabilirsiniz.

İletişim

Sabiha Aydin

  • Adres: Doğu Gazi Bulvarı 226 Sk. No: 2 Merkez/AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!