Asiye Yıldırım Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

Söke, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak

Önerilen Firmalar

Zümrüt Gelinlik
43 1

Nazilli

Zümrüt Gelinlik

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Aydın’da düzenleyeceğiniz düğün öncesinde misafirlerinizin karşısına çıktığınızda herkesi kendinize hayran bırakmak için bir gelinlik arıyorsanız Asiye Yıldırım Modaevi’ne davetlisiniz!

Hazır gelinlik modelleri arasında istediğiniz ve içinize sinen bir model bulamıyorsanız ve özel dikim bir gelinlik tercih etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. 10 yılı aşkın süredir severek yürüttüğümüz işimizde gelinlik, nişanlık ve abiyeler dikiyoruz. Usta ellerden çıkan bu elbiseler sahiplerine ulaştığında gelin adaylarının yüzünde gördüğümüz mutluluk bizi bu işi yapmaya daha da motive ediyor. Sahip olduğumuz yaratıcı ve güler yüzlü ekibimiz de tüm isteklerinizi öğrenme konusunda bize yardımcı olurken ihtiyaçlarını karşılama konusunda da yanınızda oluyor.

Pek çok gelin adayı düğün gecesinde nasıl bir gelinlik istediğini çok uzun süre düşünüyor. Bu süreç sonrasında kafanızda oluşturduğunuz gelinlik modelini hazır modeller arasında bulamayabilirsiniz. İşte tam da burada biz devreye giriyoruz. Aydın gelinlik moda evleri arasında itibarlı bir konuma sahip olan Asiye Yıldırım Modaevi’nde hayal ettiğiniz gelinlikleri dikiyoruz. Kullanmamızı istediğiniz kumaş türünden gelinliğin üzerindeki taş detaylara kadar pek çok konuda fikirlerinizi alıyoruz. Bu sayede tamamen hayalinizdeki gelinliği ortaya çıkarma imkânına sahip oluyoruz. Bu gelinliklere Aydın gelinlik fiyatları arasında bütçenize en uygun rakamları ödeyerek sahip olabilirsiniz! Vücut ölçülerinizi aldıktan sonra doğru bir şekilde tam vücudunuza uygun kalıpları çıkarıyoruz. Bu kalıplar üzerinden çalışmalarımızı gerçekleştirerek 1 ila 3 provada gelinliğinizi hazır hale getiriyoruz. Provalarda içinize sinmeyen bir detay olduğu takdirde dile getirerek değişiklik yapma hakkına da elbet sahipsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştireceğiniz mutlu gecenizde en güzel görünüme kavuşmak için Asiye Yıldırım Modaevi’ni tercih ettiğiniz takdirde bize ulaşmak oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz!

İletişim

Asiye Yıldırım

  • Adres: Yeniyalova Cad.1/1 Aydın Kuyumculuk Üstü Söke/AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!