Gelinlik Aydın

Arma Aydın

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Arma Aydın Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

Arma Aydın Özellikler

Özellikler
Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Arma Aydın Sıkça Sorulan Sorular

Arma Aydın gelinlik fiyatları ne kadar?

Arma Aydın gelinlik fiyatları 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

Arma Aydın gelinlik teslim süresi ne kadar?

Arma Aydın gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.

Arma Aydın kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Arma Aydın 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Arma Aydın aksesuar sağlıyor mu?

Arma Aydın, ayakkabı, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.

Arma Aydın düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Hayır, Arma Aydın düğün gününe özel terzilik hizmeti vermiyor.

Arma Aydın pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Arma Aydın pazar günü hizmet vermiyor.

Arma Aydın Hakkında

Hayatınızı sevdiğiniz kişi ile birleştireceğiniz gecede konuklarınızın karşısına kendinize en yakışan gelinlik ile çıkmak istiyorsanız Arma Aydın’a davetlisiniz!

Uzun yıllardan beri gelin adaylarına hizmet veren Arma Aydın giyim olarak gelin adaylarının tatlı telaşlarına ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Gelinliklerimiz arasından zevkinize en uygun olanları seçerken rahatlığınızı sağlamak adına oldukça konforlu bir alan oluşturduk. Sadece konforun yetersiz olacağını bildiğimiz için bu konforu sizin adınıza ev rahatlığına çevirmek için güler yüzlü ve sıcakkanlı da bir ekibimiz bulunuyor. Bu ekip gelinliğinizi seçme sürecinde kafanıza takılan tüm soru işaretlerinde yardımcınız olmak adına yanınızda oluyor.

Gelinliğinizi seçerken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri hangi türde kumaştan gelinlik istediğiniz. Örneğin yerli kumaş yapımı bir gelinlik seçebileceğiniz gibi en kaliteli gelinlik kumaşlarından biri olan Fransız kumaşlarından yapılmış gelinlikleri de seçebilirsiniz. Aydın Arma gelinlik konusunda pek çok modern modele sahip bir firma. Bu tercih yelpazesi içinden ise tercih yaparken yine dikkat edeceğiniz konulardan bir tanesi düğün salonunuzun fiziki koşulları. Fazla merdiven ve kolay yürümenize olanak sağlamayan bir ortamda düğününüzü gerçekleştirecekseniz fazla uzun duvağı ve eteği olmayan gelinlikler tercih etmeniz daha doğru olur. Ekibimiz vücut ölçülerinizi alarak bu ölçülere en uygun gelinlik tiplerini sizin beğeninize sunuyor. Bu modeller arasından tercih yapmak ise tamamen sizin zevkinize kalmış durumda. Gelinliğinizi seçtikten sonra ona uygun çiçek tercihinde de bulunabilirsiniz. Ayrıca unutmadan ekleyelim gelinliğiniz üstüne özel taşlardan oluşan desenler ekleyerek görünümünüze ışıltı ekleyebiliriz.

Hayatınızın en güzel günlerinden birinde sevdiklerinizin karşısına Arma Aydın kalitesine sahip bir gelinlik ile çıkmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Aydın

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.