Arma Aydın

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

Söke, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak

Önerilen Firmalar

Zümrüt Gelinlik
43 1

Nazilli

Zümrüt Gelinlik

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Hayatınızı sevdiğiniz kişi ile birleştireceğiniz gecede konuklarınızın karşısına kendinize en yakışan gelinlik ile çıkmak istiyorsanız Arma Aydın’a davetlisiniz!

Uzun yıllardan beri gelin adaylarına hizmet veren Arma Aydın giyim olarak gelin adaylarının tatlı telaşlarına ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Gelinliklerimiz arasından zevkinize en uygun olanları seçerken rahatlığınızı sağlamak adına oldukça konforlu bir alan oluşturduk. Sadece konforun yetersiz olacağını bildiğimiz için bu konforu sizin adınıza ev rahatlığına çevirmek için güler yüzlü ve sıcakkanlı da bir ekibimiz bulunuyor. Bu ekip gelinliğinizi seçme sürecinde kafanıza takılan tüm soru işaretlerinde yardımcınız olmak adına yanınızda oluyor.

Gelinliğinizi seçerken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri hangi türde kumaştan gelinlik istediğiniz. Örneğin yerli kumaş yapımı bir gelinlik seçebileceğiniz gibi en kaliteli gelinlik kumaşlarından biri olan Fransız kumaşlarından yapılmış gelinlikleri de seçebilirsiniz. Aydın Arma gelinlik konusunda pek çok modern modele sahip bir firma. Bu tercih yelpazesi içinden ise tercih yaparken yine dikkat edeceğiniz konulardan bir tanesi düğün salonunuzun fiziki koşulları. Fazla merdiven ve kolay yürümenize olanak sağlamayan bir ortamda düğününüzü gerçekleştirecekseniz fazla uzun duvağı ve eteği olmayan gelinlikler tercih etmeniz daha doğru olur. Ekibimiz vücut ölçülerinizi alarak bu ölçülere en uygun gelinlik tiplerini sizin beğeninize sunuyor. Bu modeller arasından tercih yapmak ise tamamen sizin zevkinize kalmış durumda. Gelinliğinizi seçtikten sonra ona uygun çiçek tercihinde de bulunabilirsiniz. Ayrıca unutmadan ekleyelim gelinliğiniz üstüne özel taşlardan oluşan desenler ekleyerek görünümünüze ışıltı ekleyebiliriz.

Hayatınızın en güzel günlerinden birinde sevdiklerinizin karşısına Arma Aydın kalitesine sahip bir gelinlik ile çıkmak istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!