Hülya Gelinlik Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Söke, Aydın

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Zümrüt Gelinlik
43 1

Nazilli

Zümrüt Gelinlik

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Ne tür bir gelinlik istediğinize bir türlü karar veremiyor ve kararsızlık mı yaşıyorsunuz? Tecrübeli ekibimiz ile birlikte Hülya Moda Evi Gelinlik’te size en uygun gelinlik modellerine ulaşabilirsiniz!

Gelin adayları için üzerinde en fazla kafa yorulan konulardan bir tanesi hangi modelde gelinlik seçeceklerini düşünmek. Bu konuda size yardımcı olmak için güler yüzlü ve sıcakkanlı bir ekibe sahibiz. Uzun yıllardan beri gelin adaylarına en uygun gelinlikleri seçiyoruz ve sonrasında isterlerse aynı salonda hem gelinlik hem de kuaföre sahip olduğumuz için gelin saçlarını da yapabiliyoruz.

Gelinlik tercihinde en önemli 2 detaydan birincisi sizin istekleriniz. Sahip olduğumuz gelinlik modelleri arasından sizin isteklerinize en uygun olanları tercih ediyoruz. Bize göre üzerinize tam oturan ve sizi güzel gösteren bir gelinlik sizin içinize sinmiyorsa bu gelinliği tercih etmenizi istemeyiz. Bu nedenle en önemli detay nasıl bir gelinlik istediğiniz oluyor. Sonrasında ise sevdiğiniz modeller arasından ölçülerinize en uygun gelinliği bulmak geliyor. Hülya Moda Evi gelinlik modelleri arasından vücut ölçülerinize en uygun olanını da tercih ettikten sonra gelinliğine en uygun çiçekleri seçiyoruz. Bu görsel bütünlüğü sağladıktan sonra dilediğiniz takdirde salonumuzda sahip olduğumuz kuaförümüzde gelin saçınız için de provalara katılarak her şeyi tek bir çatı altında halletme imkânına sahip olabilirsiniz. Düğününüzü planlarken sürekli oradan oraya koşuşturma içerisinde geçirdiğiniz zamanları salonumuzda telafi edebilirsiniz.

Hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız gecede sevdiklerinizin karşısına çıkacağınız gelinliğinizi Hülya Gelinlik Evi’nde seçmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede Hülya Moda Evi gelinlik fiyatlarını öğrenebilir ve mutlu geceniz için bir adım daha atmış olabilirsiniz.

İletişim

Baran Bey

  • Adres: Söke/AydınYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!