Gelinlik

Nazilli Gelinlik Firmaları

Nazilli Dilek Gelinlik

10.000-20.000 TL

Nazilli Royal Bianca Gelinlik

10.000-20.000 TL

Nazilli Nurmine Gelinlik

10.000-20.000 TL

Nazilli Sinem Zerenoğlu Moda Evi

20.000-30.000 TL

Nazilli Zümrüt Gelinlik

10.000-20.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Nazilli’deki Gelinlik Firmaları

Gelinlik seçimi, her çiftin hayatında keyifli, heyecanlı ve yoğun bir süreç oluyor. Yüzlerce model, kumaş ve tarz arasından seçim yapmak yorucu bir hal alabildiğinden Nazilli gelinlik firmaları bu süreçte yardımınıza koşuyor. Tasarımcılar, modacılar ve terzileri içeren gelinlik atölyeleri, sektördeki uzmanlıklarını kullanarak sizin için en uygun gelinliği buluyor veya üretebiliyor.

Nazilli’deki gelinlikçiler, gelinlik firmaları arasında öne çıktıkları ve ilçe, hatta şehir dışından gelen gelinleri kabul ettikleri için oldukça meşgul olabiliyorlar. Yoğunluğu önlemek adına randevu sistemi ile çalışan firmalar, randevu saatinizde diğer işlerini bırakıp size odaklanmaya önem veriyor. Güler yüzlü ve sektöre yıllarını vermiş uzmanlar kişiliğinizin seçtiğiniz gelinliğe yansımasını öncelik alıyor.

Gelinlik firmalarının çoğu; Zafer, Altıntaş ve Cumhuriyet mahallelerinde bulunuyor. Mahallelere dağılan mağazalar birbirlerinden teslim süreleriyle ayrılabiliyor. Ortalama gelinlik teslim süreleri 1 ay civarı olmasına rağmen Altıntaş Mahallesi’ndeki firmaların çoğu gelinliğinizi bir haftadan bile kısa bir sürede size ulaştırıyor. Zafer Mahallesi’ndeki firmalar da 1 hafta civarı bir süreçte siparişlerinizi teslim ediyor.

Gelinlik alım ve kiralama sürecinde provalar önemli bir yer tutuyor. Nazilli gelinlik mağazalarından alacağınız gelinliğin sizin için mükemmel hale gelmesi genelde 2-3 prova gerektiriyor. Vücut tipiniz göz önünde bulundurularak çıkarılan size özel kalıplar üzerinden sıfırdan dikim veya tadilat yapılıyor. Gelinliğiniz hatlarınıza kusursuz şekilde oturduktan sonra sıra detaylara geliyor. Ardından gelinliğiniz tamamlanmış oluyor.

Nazilli Gelinlik Fiyatları Nasıl?

Nazilli Gelinlikçilerinin Size Özel Hizmetleri

Seçeceğiniz gelinlik dolabınızdaki en özel ve değerli parça olacağı için Nazilli’deki gelinlik firmaları bulundurdukları modellerin trendliğine dikkat ediyor. Bazı gelinlik modelleri zamansız ve klasik hale gelmiş durumda. Her firma bu modelleri incelemeniz için bulunduruyor, ancak tasarımcıların özenle dizayn ettiği, yeni trendlere uygun yıllık ve mevsimlik koleksiyonlar da sıklıkla tercih ediliyor.

Gelinlik alma sürecinizde size yardımcı olan uzmanlar seçeneklerinizi size hatırlatıyor, zevkinize göre olan gelinliği bulmanız için size her adımda fikir veriyorlar. Örneğin; klasik beyaz bir gelinlik almak zorunda olmadığınız, genellikle unutulan bir detay. Tarzınıza daha çok uyacaksa nude, krem, kırık beyaz, bronz ve hatta pembe gelinlikler bile seçiminiz için raflara yerleştiriliyor.

Aksesuar ve kuaför hizmetleri Nazilli gelinlikçilerinde oldukça sık tercih ediliyor. Gelinliğinizle aynı terzi tarafından hazırlanabilen duvaklar uyumlu görüntünüzü tamamlıyor. Birçok Nazilli firması; eldiven, gelin buketi, taç, ayakkabı, yelpaze ve şemsiye kiralama hizmetini size sunuyor. Gelinliğinizle uyumlu makyaj ve saç servisleri de cabası. Bazı firmalar her geline özel yeni çiçek aranjmanı hizmeti de sunabiliyor.

Evlilik sürecinde ihtiyaç duyacağınız söz ve nişan elbiseleri ve geleneksel ya da modern kına kıyafetleri de gelinlik firmalarının hizmetleri arasında yer alıyor. Mezuniyet ve after party gibi etkinlikleriniz için abiye çeşitleri de bazı gelinlikçilerde bulunabiliyor. After party yapmak istediğiniz bir düğün planlıyorsanız gelinliğinizi değiştirip daha rahat hareket edeceğiniz bir elbiseye geçmenizi öneriyoruz.

Nazilli’de Size En Uygun Gelinliği Nasıl Bulursunuz?

Düğününüzün mekanı, konsepti, mevsimi ve sizin beden şekliniz, gelinlik seçerken göz önünde bulundurmanız gereken etmenler. Örneğin; Aydın, yaz mevsiminde oldukça sıcak ve nemli oluyor, bu nedenle bir yaz düğünü yapacaksanız açık panelleri olan ve tül gibi daha hafif kumaşlardan yapılan gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede terleme ve sıcaklama sorunları yaşamadan eğlenmenize odaklanabilirsiniz.

Açık ve kapalı mekanlar da size uygun olan gelinlik modelini değiştiriyor. Kır düğünleri için daha kısa gelinlikler, hareket alanınızı genişletiyor ve elbisenizin kirlenmesini engelliyor. Görkemli salonlarda yapacağınız kapalı alan düğünleri için bu kısıtlamalara gerek olmadan kabarık ve uzun etekler, güçlü dekolteler ve daha ağır kumaşlar tercih edebilirsiniz.

Her vücut şekline farklı gelinlik kesimleri önerilebiliyor. Kum saati tipi bedenler için vücudu saran balık kesim gelinlikler, kalp yakalar ve dekolteler öneriliyor. Balık kesimin uyduğu bir vücut tipi de kalçalarda genişleyen vücutlar. Bu vücut tipindeki gelinlere uzmanların önerdiği bir diğer gelinlik de uzun ve geniş kollara sahip olanlar.

Geniş omuzlara sahip olanlar derin yakaları ve kalın askılı gelinlikleri tercih edebiliyor. Bu tarz elbiselerde bol detaylı işlemeler oldukça popüler. Kıvrımlarını göstermek istemeyen gelinler, belden sonra genişleyen A kesim gelinlikleri tercih edebilirler. Bu önerilerin yanı sıra size en uygun olan gelinliğin içinde rahat ettiğiniz ve en çok beğendiğiniz gelinlik olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları