Gelin Saçı ve Makyajı

Silifke Gelin Saçı ve Makyajı

Silifke Elif Kuaför

7.500-10.000 TL

Silifke Kuaför Ersin Zaimoğlu

2.500-5.000 TL

Silifke Hilal Sarı Makeup Studio

2.500 TL'den az

Silifke Kuaför Tolga & Funda

2.500 TL'den az

Silifke Kuaför Selçuk Göklü

2.500-5.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Silifke Kuaförleri ve Hizmetleri

Popüler düğün mekanları ile Mersin, çiftlerin evliliklerini kutladığı özel günlerde sıklıkla tercih ediliyor. Mersin’de birçok düğün mekanı opsiyonu ile öne çıkan Silifke, gelinlerin hazırlanması için çeşitli hizmetler veren kuaförlere de ev sahipliği yapıyor. Silifke kuaförleri; Göksu, Saray ve Gazi mahallelerinde yoğunlaşıyor. Alanlarında eğitimli ve deneyimli uzmanlar hayalinizdeki gelin saçı ve makyajını gerçeğe dönüştürüyor.

Mersin Silifke kuaför salonları hazırlık süreci boyunca size odaklanıyor. Ancak gelin yakınlarının alacağı saç ve makyaj hizmetleri de unutulmuyor. Bazı salonlar gelin paketlerine nedimeleriniz için de saç-makyaj hizmeti ekliyor. Çeşitli bakım hizmetleri de veren birçok kuaför Silifke’de keyifli bir hazırlanma süreci sunuyor. Kapatıcı özellikli gelin makyajlarından önce cilt bakımı yaptırmak birçok gelinin tercihi oluyor.

Silifke’deki kuaförler aklınızdaki fikirleri ve düğün detaylarınızı önemsiyor. Size en çok yakışacak saç ve makyaj modellerini belirlediğiniz ön görüşmelerde uzmanlar saç ve cilt analizinizi yapıyor. Bu doğrultuda verilen öneriler ile sizin hayalleriniz birleşince ortaya size en uygun olan saç ve makyaj çıkıyor. Aklınızda net bir model yoksa, salonlardaki kataloglardan faydalanabiliyorsunuz.

Silifke Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Silifke kuaför fiyatları oldukça uygun fiyatlardan başlayarak cebinizi koruyor. Salonların sunduğu uygun rakamlar Silifke’yi Mersin kuaförleri ve güzellik salonları arasında öne çıkarıyor. Göksu Mahallesi’nde yer alan kuaförler uygun rakamları ile gelinlerin övgüsünü topluyor. Bütçeniz yüksekse, yönelebileceğiniz kuaförler genellikle Gazi Mahallesi’nde bulunuyor. Silifke kuaförleri genellikle her bütçeye hitap ediyor.

Silifke kadın kuaförlerinden alacağınız hizmetler ödeyeceğiniz rakamı değiştirebiliyor. Uzmanların sunduğu ücretsiz prova hizmetleri ile cebiniz yorulmadan düğün günündeki görünümünüzü deneyimleyebiliyorsunuz. Bu sayede organizasyon gününüzde saç-makyaj konusunda kötü bir sürprizle karşılaşmıyorsunuz. Kuaför salonunun yanı sıra; düğün mekanınızda, otelde ya da evinizde hazırlanmak isterseniz, uzman ekibin ulaşım masraflarını dikkate almalısınız.

Silifke’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Silifke Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Silifke güzellik salonları ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmet ile yanınızda oluyor. Masaj, manikür/pedikür, peeling, kaş tasarımı, microblading, kirpik lifting ve leke karşıtı bakımlar size sunulan uygulamalar arasında yer alıyor. Son yıllarda popülerliği artan “anti-aging” uygulamalar da birçok salonun hizmet paketlerinde bulunabiliyor. Uzmanlar saçınıza ve cildinize zarar vermeyecek doğal içerikli ürünler kullanmaya önem veriyor.

Silifke gelin başı hizmetleri de birçok farklı uygulama ile gelinlerin övgüsünü topluyor. Saç kesimi, dip boyası, renklendirme, ombre, röfle ve perma benzeri uygulamalar sıklıkla tercih ediliyor. İsteğiniz üzerine kaynak ve çıt çıt taktırabileceğiniz salonlar da bulunuyor. Uzmanlar saçınızın uzunluğu ne olursa olsun şık bukleli modeller, örgüler ve gelin topuzları yapabiliyor.

Silifke Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Silifke Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Silifke gelin makyajı fiyatları tercih edeceğiniz tarza göre değişiyor. Doğal güzelliğinizi öne çıkaran pastel tonlu ve soft makyajlar, buğulu gözler ve parlak renkler içeren tarzlara göre daha hesaplı oluyor. Metalik ve simli göz makyajları için de biraz daha yüksek rakamlar talep ediliyor. Uzmanlar dünyaca ünlü markaların kalıcı ürünlerini kullanıyor. Bu markalar arasında fiyat farkı söz konusu oluyor.

Düğün grubu olarak alacağınız makyaj hizmetleri kişi sayısına göre ücretlendiriliyor. Nedimelerinizin saç-makyaj hizmetleri için toplam fiyatta indirim sağlayabilen salonlar da mevcut. Göz makyajınızı daha etkileyici hale getirerek tüm dikkati üzerinize toplayacak olan takma kirpikler çoğu hizmet paketinin içinde yer alıyor. Salonlar kalıcılığı daha yüksek olan ipek kirpik ve lifting uygulamaları için ek ücret talep edebiliyor.

Silifke Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Silifke gelin saçı ve makyajı uzmanları her detayın bütün görüntünüzle uyum içinde olmasına önem veriyor. İlk adımda uygulanan gelin makyajının saç ve gelinliğinizdeki renk ve detayları yansıtması öneriliyor. Uzmanlar dekolte detaylı gelinlikler tercih eden gelinlerin dekolte makyajı da yaptırmasını tavsiye ediyor. Gün boyu kalıcı makyajlar için kaliteli sabitleyici spreyler kullanmanız gerekiyor.

Düğün konseptiniz uzmanların size tavsiye edeceği makyaj tarzını etkiliyor. Bohem ve rustik tarz düğünler için şeftali tonlarındaki soft makyajlar, ihtişamlı salon düğünleri için ise buğulu gözler ve kontür uygulaması içeren tarzlar öneriliyor. Porselen makyajın da son yıllarda revaçta olduğunu görüyoruz. Ten renginize uygun bir fondöten ve allık kullanarak makyajınızı belirginleştirebilir; harika fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları