Kuaför Selçuk Göklü

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Selçuk Göklü Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kuaför Selçuk Göklü Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Selçuk Göklü Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Selçuk Göklü Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kuaför Selçuk Göklü Hakkında

Kuaför Selçuk Göklü ekibi olarak isteklerinize cevap veren hizmet kalitemiz ve güler yüzümüzle sizi özel günlerinize en iyi şekilde hazırlıyoruz. Her kadın düğününde kusursuz görünmek ister. Bu mutlu gününüz için her detayı incelikle düşünülmüş saç ve makyaj uygulaması gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllar boyunca Mersin Silifke’de saç ve makyaj alanında faaliyet gösteriyor ve değerli günlerinizde sizi kusursuz bir görünüme kavuşturuyoruz. Hizmete başladığımız yıldan bugüne birçok gelin adayının mutlu gününe şahitlik ettik. Silifke kuaförleri arasında tercih edilen bir adres olarak gelin saçı ve makyajı hizmeti vermeye de devam ediyoruz.

İstekleriniz bizim için çok önemli! İlk görüşmemizde öncelikle nasıl bir saç modeli istediğinizi öğreniyoruz. Belirlediğiniz bir saç modeli var ise modelin size yakışıp yakışmayacağını ve yüz tipinize uygunluk durumuna bakıyor, bu konuda tavsiyelerde bulunuyoruz. He detay bizim için çok önemlidir bu yüzden uyumu sağlayabilmek için gelinlik modelinizi, düğün konseptinizi öğreniyor saç tasarımlarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz.

Saçınızın uzunluğuna ve gelinliğinizin yaka modeline uygun saç tasarımları yapıyoruz. Saçınızla gelinlik modelinizi kapatmayan örgü topuz ve ensede topuz, yarım toplu ve su dalgası modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Katalogdan beğendiğiniz herhangi bir saç modelini de saçınıza uyarlayabildiğimizi de söyleyelim.

Makyajınız uygulamamızda hassas olduğumuz konulardan biri de kaliteli ürün kullanmak. Böylece cildinizin muhteşem görüntüsünü ortaya çıkarıyoruz. kaliteli ürünler kullanarak yapıyor ve bu konuda çok hassas olduğumuzu söylemek istiyoruz. Işıltılı, parıltılı, pastel ve şeftali rengi tonları ağırlıklı olarak çalışıyor, yüz şeklinize en çok yakışan uygulamayı gerçekleştiriyoruz.

Kuaför Selçuk Göklü olarak hayatınızın en özel anlarına şahitlik etmekten mutluluk duyarız Profesyonel hizmet almak isteyen tüm gelin adaylarını salonumuza davet ediyoruz.. Hizmet detaylarımız için Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterli olacak ve bize kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

İletişim

 • Adres:

  Göksu Mah. Atatürk Blv. 3 Özkan 3 Apt. Silifke, Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kuaför Selçuk Göklü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.