• Min. Fiyat
    2.500 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Elit Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Elit Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Elit Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Elit Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Elit Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Elit Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Elit Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Elit Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Elit Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Elit Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Elit Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500 TL'den az aralığındadır.

Elit Kuaför Hakkında

Gelin saçınız ve makyajınız için kendinizi uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren bir kuaför salonunun tecrübesine bırakmak ister misiniz? Elit Kuaför olarak bu özel güne en az sizin kadar önem veriyor, sihirli dokunuşlarımız ile tüm davetlilerinizi büyülemenizi amaçlıyoruz.

İstekleriniz ve beklentileriniz bizim için çok önemli! Saç ve makyajınıza geçmeden önce nasıl bir gelin olmak istediğinizi karşılıklı olarak konuşuyor, model belirlemede oldukça önemli olan gelinliğiniz, düğün mekanınız ve düğün konseptinizi öğreniyoruz. Sunduğumuz her saç tasarımı ve makyaj modelinde tarzınızı ön planda tutuyor, zevklerinize uygun tavsiyeler veriyoruz. Her düğün konseptine uygun olarak gelin adaylarımızı hazırlayabiliyoruz. Nasıl mı? Değişen modayı, en yeni trendleri, kısacası sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Son yıllarda gelinlerin sıklıkla tercih ettiği gelin saçları ve makyajlarından haberdar oluyoruz. Biz Fatih kuaförleri arasından kalitemiz ve yenilikçi yapımız sayesinde farklılaşıyoruz, siz de diğer gelinlerden farklılaşmak için tercihinizi Elit Kuaför’den yana kullanabilirsiniz.

Salonumuzda kullandığımız tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerini anlaşmalı olduğumuz firmalardan temin ediyoruz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, sağlık ve kalite açısından onaylı olduklarını belirtmek istiyoruz.

Ekibimizdeki her bir üyenin kendi alanlarında uzman olduğu belirtmek istiyoruz. Makyözlerimiz yüz hatlarınıza, ten renginize ve göz renginize uygun makyaj stilleri önerirken saç tasarımcılarımız ise saç yapınıza, renginize ve uzunluğunuza göre modeller öneriyor. Abartıdan uzak, doğal ve sade bir makyaj tercih ederseniz saçınızı da bu doğrultuda tasarlıyor, ışıl ışıl parlayan ve dikkat çekici bir makyaj isterseniz ise aynısını saçınızda uyguluyoruz.

Eğer yukarıdaki bilgilendirmeler doğrultusunda hakkımızda daha çok bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş yaparak bilmeniz gereken her şeyi konuşuyor, detaylı bir planlama yaparak hazırlıklara başlayabiliyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Hırka-i Şerif Mh. Mutercim Asım sk. No 16/A Fatih

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.