Kuaför İbrahim Koçak

E-posta Gönder

  • Fatih, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Kuaför İbrahim Koçak Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Kuaför İbrahim Koçak Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Kuaför İbrahim Koçak Sık Sorulan Sorular

Kuaför İbrahim Koçak gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Kuaför İbrahim Koçak gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Kuaför İbrahim Koçak gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Kuaför İbrahim Koçak gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Kuaför İbrahim Koçak şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Kuaför İbrahim Koçak şehir dışında hizmet vermiyor.


Kuaför İbrahim Koçak ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Kuaför İbrahim Koçak ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Kuaför İbrahim Koçak Hakkında

Profesyonel ellerde iyi yapılmış bir saç ve makyaj düğün gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli unsurdur. Bu nedenle Kuaför İbrahim Koçak İstanbul gelin saçı ve makyajı konusunda size profesyonel hizmet sunuyor ve düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyor.

Düğün gününüzde yenilenmiş ve kusursuz bir güzelliğe sahip olmanız için size kaliteli hizmet sunuyoruz. Salonumuzda yaptığımız her işlemde en iyi sonuçları elde etmek için sadece en güvendiğimiz kaliteli markaların ürünleriyle çalışıyor ve kullandığımız ekipmanları son teknolojik gelişmelerle uyumlu olarak yeniliyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin saçını tüm ayrıntılarıyla dinliyoruz. Hazırlıklarınızın her aşamasında sizin bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için titizlikle çalışıyoruz. Düğün gününüzde daha uzun veya dolgun saçlara sahip olmak isterseniz çok doğal görünümlü micro kaynak ve boncuk kaynak işlemleri yapabiliyoruz. Gelin saçınızı tasarlarken yüz şeklinizden, gelinlik modelinize kadar birçok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Bu sayede sizi bir bütün olarak uyumlu bir görüntüye ulaştırabiliyoruz. Saçlarınızın hazırlığı tamamlandıktan sonra kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüzün her anında makyajınızın akmasına engel oluyor, kusursuz güzelliğinizi gün boyu korumanızı sağlıyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamanıza geçtiğimizde öncelikle hijyene çok önem verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Kozmetik malzemelerimizin saklanmasından, kullandığımız ekipmanların temizliğine kadar her aşamada büyük bir titizlikle hareket ediyoruz. Size en uygun gelin makyajını belirlemek için gelin saçınızdan, gelinliğinize kadar her detayı göz önünde bulunduruyoruz. Makyajınızın düğün gününüz boyunca akmasına engel olmak için kalıcılığı yüksek ve kaliteli makyaj ürünleri kullanmayı da ihmal etmiyoruz.

Eğer siz de düğün gününüzde Kuaför İbrahim Koçak’ın sihirli dokunuşlarıyla eşsiz bir güzelliğe sahip olmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi alabilir ve İbrahim Koçak Fatih kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Kocamustafapaşa Mahallesi Marmara Caddesi No:47/3 34098 Fatih/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.