Ezgi Kuaför Fatih

E-posta Gönder

 • Fatih, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Ezgi Kuaför Fatih Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Ezgi Kuaför Fatih Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ezgi Kuaför Fatih Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ezgi Kuaför Fatih Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Ezgi Kuaför Fatih Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle bir ömür mutluluğa ilk adımlarınızı atacağınız düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplayıp, kendinizi harika hissetmek istiyorsanız sizi Ezgi Kuaför Fatih’e davet ediyoruz.

Biz Ezgi Kuaför olarak sektöre adımımızı attığımız günden bu yana kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Özenli çalışmalarımızın mükafatını da bizi tercih eden kadınlardan aldığımız iyi referanslarla fazlasıyla alıyoruz. Şimdiye kadar pek çok müstakbel gelinin en özel gününde mutluluğuna ortak olduk ve sihirli dokunuşlarımızla onları muhteşem bir güzelliğe ulaştırdık. Beraber çalıştığımız her gelinden de pek çok şey öğrendik. Bu geçmiş tecrübelerimizden yararlanarak düğün hazırlıklarınızın telaşı içinde sizi doğru bir şekilde anlıyor ve her ihtiyacınızda kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Salonumuzda kullandığımız ürünler ve ekipmanlar konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Salonumuzda sadece en güvendiğimiz seçkin markaların ürünleriyle hazırlıklarınızı yapıyoruz. Saçlarınıza uyguladığımız her işlemde saçlarınıza zarar vermemek için olabildiğince doğal içerikli ürünler kullanıyoruz. Ayrıca sektörümüzdeki son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kullandığımız ekipmanları yeniliyoruz.

Gelin saçınızı ve makyajınızı tasarlarken yüz şekliniz, düğün mekanınız, gelinliğiniz gibi pek çok faktöre dikkat ediyoruz. Sizin görüşlerinizi ve isteklerinizi esas alarak sizi en güzel görüntüye ulaştıracak saç ve makyajı tasarlıyoruz. Özenle hazırlanmış güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için de kaliteli saç sabitleyicileri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmak istiyorsanız salonumuzda microblading, kirpik lifting, ipek kirpik gibi profesyonel uygulamalar yapıyoruz. Son derece kaliteli malzemeler kullanarak yaptığımız bu uygulamalarla doğal görünümlü ve uzun süre kalıcı olacak sonuçlar elde ediyoruz.

Siz de düğün gününüzde profesyonel ellerle hazırlanmış bir saç ve makyajla muhteşem bir güzelliğe ulaşmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Ezgi Kauför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Seyyid Ömer Mh. Hekimoğlu Ali Paşa CAD. No : 163/1 Fatih/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.