Zey & Nep Kuaför

E-posta Gönder

  • Fatih, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Zey & Nep Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Zey & Nep Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Zey & Nep Kuaför Sık Sorulan Sorular

Zey & Nep Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Zey & Nep Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Zey & Nep Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Zey & Nep Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Zey & Nep Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Zey & Nep Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Zey & Nep Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zey & Nep Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Zey & Nep Kuaför Hakkında

Zey & Nep Kuaför olarak uzun yıllardır İstanbul’un güzellik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle Fatih kuaför salonları arasında yer alıyoruz ve ulaşım kolaylıkları sayesinde pek çok bölgeden de tercih ediliyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve aynı vizyonu paylaştığımız profesyonel ekibimizle birlikte canla başla çalışıyoruz. Her biri alanında uzman ve konusunda yetkin çalışanlarımızın güler yüzlülüğü sayesinde %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Sadece kuaför olarak değil aynı zamanda güzellik salonu olarak da hizmet veriyoruz. Kişisel bakım ve güzelliğe dair ne varsa salonumuzun bünyesinde tüm o hizmetleri veriyoruz. Örnek olarak sayacak olursak; saç tasarımı, keratin bakım, renklendirme, ombre ve sombre, röfle, balyaj, perma, kesim, örgü, profesyonel ve günlük makyaj, kalıcı makyaj, dudak renklendirme, kaş kontür, kıl tekniği, microbalding, ipek kirpik, kirpik lifting, mikro kaynak, kişisel bakım, cilt bakımı, tırnak bakımı, manikür ve pedikür gibi pek çok işlemi profesyonel bir şekilde yapabiliyoruz.

Elbette ki hepsi bu değil, özel gün ve organizasyonlar için de müşterilerimizi ağırlıyor, onların hazırlanmalarına yardımcı oluyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan ve söz merasimleri, kına geceleri, mezuniyet törenleri ve benzeri etkinliklerde özenli ve bakımlı bir görünüme sahip olmak isteyen hanımefendilerin saç ve makyajlarını yapıyoruz. Düğünler özelinde konuşmak gerekirse hayatlarının en değerli gününü ve o tekrarı olmayan heyecanı gelinlerimizle paylaşmayı çok seviyoruz.

Düğün mekanına, konseptine, gelinlik modeline ve mevsime göre saç tasarımlarını yapıyoruz. Eğer gelinin özellikle istediği bir model olursa onu da aynen uyguluyoruz. Görünümü tamamlamak ve gelinimizin kendi güzelliğini ortaya çıkarmak içinse doğal tonlar kullanarak profesyonel makyaj yapıyoruz.

Fatih gelin başı ve makyajı yapan kuaförler arasında arayışınıza bir son vermek için Zey & Nep Kuaför olarak bizi tercih ediyorsanız yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.