Düşüm Kuaför

E-posta Gönder

  • Beyoğlu, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Düşüm Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Düşüm Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Düşüm Kuaför Sık Sorulan Sorular

Düşüm Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Düşüm Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Düşüm Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Düşüm Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Düşüm Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Düşüm Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Düşüm Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Düşüm Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Düşüm Kuaför Hakkında

Güzellik ve bakıma dair pek çok şeyi bir arada bulabileceğiniz kuaför salonumuzda siz değerli misafirlerimize, kusursuz güzellikte hizmetler veriyoruz. Düşüm Kuaför Kasımpaşa ailesi olarak, salonumuza adımınızı attığınız andan itibaren sizi, özel bir ilgiyle karşılıyoruz. Adeta bir prenses gibi hissettiğiniz kuaför salonumuzda, özel günlerinize sizi, tam istediğiniz şekilde hazırlıyoruz.

Hayatınızın en özel günü olan düğününüzde, hayal ettiğiniz gelin görünümüne kavuşmanız için öncelikle, sizinle kahve eşliğinde sohbet ederek işe başlıyoruz. Zevkinizi ve tarzınızı öğrenmeye çalışıyoruz. Ardından; düğün yapacağınız mekanın özellikleri, konseptiniz ve gelinliğinizin detayları hakkında bilgi ediniyoruz. Yüz şeklinizi ve hayallerinizi de göz önüne alarak, siz değerli gelinlerimiz için bir saç modeli ve makyaj belirliyoruz.

Salon ve otel düğünleri gibi kapalı alanlar için genellikle, topuz yapılmış modelleri tercih ediyoruz. Bu saçla birlikte kullanacağınız gelin tacı ve duvak gibi aksesuarlar, konseptinizi tamamlar nitelikte olacaktır. Açık hava düğünleriniz için de dağınık bir şekilde toplanmış veya açık bırakılmış ve dalgalarla bezenmiş saçları tavsiye ediyoruz. Saç modelinizi kusursuz bir şekilde uyguladıktan sonra, makyajınıza geçiyoruz.

Makyajınız için öncelikle, cildinizi güzelce temizleyip nemlendiriyoruz. Makyaja hazır hale gelen cildinize, kusursuz bir fondöten ve kapatıcı uygulaması yapıyoruz. Devamında, yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için kontür yapıyoruz. Ardından sıra, en önemli nokta olan göz makyajına geliyor. Buğulu bir görüntü yakalıyoruz ve etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz. Son olarak da tüm makyaja uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle makyajınızı tamamlıyoruz.

Siz değerli misafirlerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Ayrıcalıklarımızdan yararlanmak ve kendinizi özel hissetmek için bizimle iletişime geçin. Düşüm Kuaför Kasımpaşa telefon numarasını öğrenmek ve detaylar hakkında bilgi edinmek için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Küçük Piyale, Kasımpaşa Zincirlikuyu Cd. No:1, 34440 Beyoğlu/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.