Musti Kuaför

E-posta Gönder

 • Beyoğlu, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Musti Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Musti Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Musti Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Musti Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Musti Kuaför Hakkında

Yıllardır bu sektörde olmanın bize kazandırdığı tecrübeyle, düğün günü için hayal ettiğiniz tüm hizmetleri sunuyoruz. İstanbul Beyoğlu’nda faaliyet gösteren Musti Kuaför, her biri alanında uzman saç tasarımcıları ve profesyonel makyaj artistleriyle mutluluğunuza ortak oluyor. Özellikle gelin saçı ve makyajı trendlerinin sürekli değiştiğini görüyoruz. Biz de bu durumun farkında olan bir ekip olarak kendimizi süreli yenileyip geliştirmekten geri kalmıyor. Bakım ve makyaj ürünlerini dünyaca ünlü markalardan temin ediyor, sağlığınızı önemsediğimizi salonumuza adım attığınız ilk adan itibaren hissetmenizi sağıyoruz.

Peki hazırlık süreciniz için bizi tercih ederseniz sizi nasıl bir süreç bekleyecek?

Öncelikle randevu sistemiyle çalıştığımızı bilmelisiniz. Bu durum tamamen sizinle ilgilenebilmemizi sağlıyor. Bizimle iletişime geçtiğiniz nokta hemen planlama ve hazırlıklara başlıyoruz. İlk olarak belirlediğimiz tarihte salonumuza geldiğinizde sizi daha yakından tanımaya çalışıyoruz. Zevklerinizi, tarzınızı ve bizden ne beklediğinizi öğrenerek size uygun saç modellerini beğeninize sunuyoruz. Tabii her detayın birbiriyle uyumlu olmasını önemsediğimizden düğün konseptinizi ve gelinliğinizin modelini de dikkate almayı ihmal etmiyoruz. Bu arada model seçiminizi yaptıktan sonra prova olanağımızdan yararlanabileceğinizi unutmayın!

En az saçlarınız kadar önemli olan gelin makyajınız için endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü yılların tecrübesine sahip makyaj artistlerimiz, sağlığınızı riske atmadan hizmet vermek konunda oldukça hassas ve özenli. Sürekli yenilediğimiz kozmetik ürünlerimiz eşliğinde doğal dokunuşlar yapıyoruz yüzünüze. Uyguladığımız teknik kadar kalıcılığa da önem verdiğimizden sabitleyici spreylerden yardım alıyoruz. Bu sayede siz de makyajınızın bozulmayacağının garantisi altında gönlünüzce eğlenebiliyorsunuz.

İstanbul Beyoğlu kuaförleri arasında yer alan Musti Kuaför hakkında daha fazla bilgi almak ve düğün gününüz için randevu oluşturmak isterseniz, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.