Make Up Koray Kuyucu

E-posta Gönder

0212 963 0761

4 yorum

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Makyaj

Hizmet İçeriği

800-1.000 TL

Min. Fiyat

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 800-1.000 TL
 • Hizmet İçeriği Makyaj
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik, Düğün Gruplarına Hizmet, Düğün Gruplarına Hizmet, Ücretsiz Prova
 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz? 6

Kampanyalar ve Paketler

Make Up Koray Kuyucu

Düğün Tarihinden 1 Ay Önce Yapılacak Anlaşmalarımız %25 İndirimli!

Tüm detayları göster

Son gün 12/12/2021


Hakkında

Profesyonel ellerden çıkan bir makyaj ile tüm gece parlamak ister misiniz? Make Up Koray Kuyucu tecrübeli elleriyle İstanbul başta olmak üzere tüm şehirlerdeki düğün davetleri için göz alıcı makyajlar yapıyor. Bütün gece başrolü olacağınız düğününüz için ustalıkla hizmet veriyor, davet boyunca göz alıcı makyajınızla bozulma derdi olmadan keyifli vakit geçiriyorsunuz.
Deneyim Makyaj artisti Koray Kuyucu şimdiye kadar Anadolu Efes, Elidor gibi ünlü markaların çekimlerinde makyaj yaparak ünlü isimlerle çalışma fırsatı buldu. Sadece bunlarda değil pek çok ünlü ismin gelin makyajını yaparak sektörde adını duyurmayı başardı. Başarısının sırrı, kendini sürekli yeniliyor olması ve kaliteli malzemelerle yeteneğini birleştirmesi oldu. Güncel makyaj modasını yakından takip eden Koray Kuyucu, tecrübesini yeni gelin adaylarıyla paylaşmak için sabırsızlanıyor!
Hizmetler İstanbul gelin makyajı yapan makyözler arasında kaliteli hizmet vererek ve her gün yeni başarılara imza atarak öne çıkıyorum. Gelinlerime düğünlerinden önce akıllarında soru işareti kalmaması için ücretsiz prova imkanı sunuyorum. Düğün mekanında, evde veya şehir dışında da hizmet veriyorum. Ayrıca düğün gününüzde heyecanınızı yakınlarınızla paylaşmak isterseniz 6 kişinin birden makyajını yaparak, sizi en mutlu gününüze hazırlıyorum.
Saç / Makyaj Tarzı Dünyada ve ülkemizde her sezon yenilenen makyaj trendlerini yakından takip ederek, bunları istediğiniz her modele uyguluyorum. Gelin adayının yüz şekli, saç modeli, gelinliği gibi detayları dikkate alarak en uygun makyaj uygulamasını yapıyorum. Her bir gelin adayının güzelliğini ortaya çıkaran, doğallığını kaybetmeden ama bir o kadar da göz alıcı makyajlar uyguluyorum. Buğulu, doğal, parlak makyajların yanı sıra konsept bazında da çalışıyorum. Aldığım eğitimler sayesinde; dönem, ülke makyajları gibi konseptler söz konusu olduğunda tecrübemi ellerimle yansıtıyorum.
Hayalini kurduğunuz ve düğün gününüzde kavuşmak istediğiniz gelin makyajı İstanbul’da, Make Up Koray Kuyucu’da sizleri bekliyor! Kendinizi şimdiye kadar ünlü isimlerle çalışmış ve başarısını kanıtlamış bir profesyonelin ellerine bırakıp güvenle düğün gününüze hazırlanmak istiyorsanız ön görüşme için en kısa zamanda buluşmak isterim. Sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz!

İletişim

Koray Kuyucu

 • Telefon: 0212 963 0761
 • Adres: Beşiktaş/ İstanbul

Make Up Koray Kuyucu Yol Haritası

Make Up Koray Kuyucu Yorumları

5

Kalite

Personel

İletişim


G&S

Gökçe & Serdar

Düğün Tarihi: 12.09.2021

Her şey çok güzeldi, gözlerimin ön planda olduğu ve büyük göründüğü bir makyaj istemiştim. İstediğim şekilde yaptığı için teşekkür ederim.

B&A

Buse & Adnan

Düğün Tarihi: 22.08.2021

Makyaj için anlaştığım için çok memnun kaldım, kınam için kuaförlerde makyaj yaptırmıştım keşke Koray Bey ile anlaşmış olsaydım diyorum. Makyajıma herkes bayıldı. Tekrar çok teşekkürler.

C&G

Ceren & Güven

Düğün Tarihi: 05.05.2021

Düğün günü en önem verdiğim detay makyajımdı. En güzel günümde en iyisini gerçekleştirdiği için Koray Bey’e teşekkürler.Gün boyu bozulmayan hayalimde ki makyajı gerçekleştirdiği için çok teşekkürler.

S&E

Selin & Erhan

Düğün Tarihi: 21.08.2021

İstediğim makyaj modelini yüzüme uygun haliyle benide yönlendirerek yaptığı makyajdan çok memnun kaldım tekrar teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları