Make Up Koray Kuyucu

9 Yorum

E-posta Gönder

Make Up Koray Kuyucu

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Make Up Koray Kuyucu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Make Up Koray Kuyucu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Make Up Koray Kuyucu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Make Up Koray Kuyucu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik, Düğün gruplarına hizmet, Ücretsiz prova


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  6

Make Up Koray Kuyucu Hakkında

Profesyonel ellerden çıkan bir makyaj ile tüm gece parlamak ister misiniz? Make Up Koray Kuyucu tecrübeli elleriyle İstanbul başta olmak üzere tüm şehirlerdeki düğün davetleri için göz alıcı makyajlar yapıyor. Bütün gece başrolü olacağınız düğününüz için ustalıkla hizmet veriyor, davet boyunca göz alıcı makyajınızla bozulma derdi olmadan keyifli vakit geçiriyorsunuz.

Deneyim

Makyaj artisti Koray Kuyucu şimdiye kadar Anadolu Efes, Elidor gibi ünlü markaların çekimlerinde makyaj yaparak ünlü isimlerle çalışma fırsatı buldu. Sadece bunlarda değil pek çok ünlü ismin gelin makyajını yaparak sektörde adını duyurmayı başardı. Başarısının sırrı, kendini sürekli yeniliyor olması ve kaliteli malzemelerle yeteneğini birleştirmesi oldu. Güncel makyaj modasını yakından takip eden Koray Kuyucu, tecrübesini yeni gelin adaylarıyla paylaşmak için sabırsızlanıyor!

Hizmetler

İstanbul gelin makyajı yapan makyözler arasında kaliteli hizmet vererek ve her gün yeni başarılara imza atarak öne çıkıyorum. Gelinlerime düğünlerinden önce akıllarında soru işareti kalmaması için ücretsiz prova imkanı sunuyorum. Düğün mekanında, evde veya şehir dışında da hizmet veriyorum. Ayrıca düğün gününüzde heyecanınızı yakınlarınızla paylaşmak isterseniz 6 kişinin birden makyajını yaparak, sizi en mutlu gününüze hazırlıyorum.

Saç / Makyaj Tarzı

Dünyada ve ülkemizde her sezon yenilenen makyaj trendlerini yakından takip ederek, bunları istediğiniz her modele uyguluyorum. Gelin adayının yüz şekli, saç modeli, gelinliği gibi detayları dikkate alarak en uygun makyaj uygulamasını yapıyorum. Her bir gelin adayının güzelliğini ortaya çıkaran, doğallığını kaybetmeden ama bir o kadar da göz alıcı makyajlar uyguluyorum. Buğulu, doğal, parlak makyajların yanı sıra konsept bazında da çalışıyorum. Aldığım eğitimler sayesinde; dönem, ülke makyajları gibi konseptler söz konusu olduğunda tecrübemi ellerimle yansıtıyorum.

Hayalini kurduğunuz ve düğün gününüzde kavuşmak istediğiniz gelin makyajı İstanbul’da, Make Up Koray Kuyucu’da sizleri bekliyor! Kendinizi şimdiye kadar ünlü isimlerle çalışmış ve başarısını kanıtlamış bir profesyonelin ellerine bırakıp güvenle düğün gününüze hazırlanmak istiyorsanız ön görüşme için en kısa zamanda buluşmak isterim. Sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz!

İletişim

 • Adres:

  Beşiktaş/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Make Up Koray Kuyucu Yol Haritası

Make Up Koray Kuyucu Yorumları (9)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Elif & Ersan

Düğün Tarihi: 11.06.2022Her şey için çok teşekkür ederim. Tam anlamıyla sanat eseri yaratınız, kendime bakmaya doyamadım

Meryem & Hasan

Düğün Tarihi: 21.05.2022Makyajım için çok teşekkür ederim. Ben çok beğendim ve misafirlerimiz de çok beğendi.

Aslı & Hasan

Düğün Tarihi: 11.02.2022Heyecanlandığımda zor yerinde duran bir karakterim var. Makyajımı yaparken beni çok rahat hissettirdi teşekkürler

Fatma & Cemal

Düğün Tarihi: 24.09.2021Hijyen konusunda çok titizim, makyaj malzemeleri tertemizdi teşekkürler makyajıma bayıldım

Gökçe & Serdar

Düğün Tarihi: 12.09.2021Her şey çok güzeldi, gözlerimin ön planda olduğu ve büyük göründüğü bir makyaj istemiştim. İstediğim şekilde yaptığı için teşekkür ederim.

Buse & Adnan

Düğün Tarihi: 22.08.2021Makyaj için anlaştığım için çok memnun kaldım, kınam için kuaförlerde makyaj yaptırmıştım keşke Koray Bey ile anlaşmış olsaydım diyorum. Makyajıma herkes bayıldı. Tekrar çok teşekkürler.

Hülya & Burak

Düğün Tarihi: 09.07.2021Hizmet kalitesini beğendim, iletişimi çok nazikti, herkese öneririm

Ceren & Güven

Düğün Tarihi: 05.05.2021Düğün günü en önem verdiğim detay makyajımdı. En güzel günümde en iyisini gerçekleştirdiği için Koray Bey’e teşekkürler.Gün boyu bozulmayan hayalimde ki makyajı gerçekleştirdiği için çok teşekkürler.

Selin & Erhan

Düğün Tarihi: 21.08.2021


İstediğim makyaj modelini yüzüme uygun haliyle benide yönlendirerek yaptığı makyajdan çok memnun kaldım tekrar teşekkürler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.