Balıkesir Kır Düğünü Mekanları

Düğünün için aradığın kır düğünü mekanları Düğün.com'da! Balıkesir'in en romantik düğünlerine ev sahipliği yapan kır düğünü mekanlarını görmek için hemen tıkla, kolayca fiyat teklifi al!

61 firma

Ayvalık

Yeşil Hayat Kır Düğün Salonu

Yeşil Hayat Kır Düğün Salonu

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000

Yemekli Kapasite

17 4

Karesi

Asos Garden Kır Düğün Sarayı

Asos Garden 2000 m² alana kurulmuş 1400 kişi açık alan ile Balıkesir'de kır düğününe uygun ruhsat sahibi olan ayrıca kır düğün konseptine uygun hazırlanmış ilk ve tek kır düğün bahçesidir. ...

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000

Yemekli Kapasite

21 2

Edremit

Antandros Kır Düğün Bahçesi

Deniz kıyısında, dalga sesleri eşliğinde nikah seremonisi... Muhteşem bir görselliğe sahip Antandros Kır Düğün Bahçesinde mükemmel bir düğün sizi bekliyor. Edremit körfezinin tek deniz kıyısı düğün...

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

%22 46 1 1

Altıeylül

Satsuma Kır Bahçesi

Ağustos 2017 itibari ile 400 kişilik kapalı, 600 kişilik açık düğün salonu ile şimdi Balıkesir'de Satsuma Tesisleri olarak hizmetinizdeyiz. Yemekli - yemeksiz düğünler, toplantı,davet, kına, nişan...

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750

Yemekli Kapasite

47

Ayvalık

Sural Çiftliği

Hayallerinizdeki gerçek kır düğünü için Ayvalık’ ın en gözde çiftliğinde kendi hikayenizi başlatacağınız mekanımız sizleri bekliyor! Gerçek kır düğünü; etrafınıza baktığınızda gerçek doğayı görerek,.

150-200 TL

Min. Yemekli Fiyat

400-500

Yemekli Kapasite

63 2

Merkez

Şirin Bahçe Kır Düğünü

Hayallerinizdeki düğün için size ev sahipliği yapabilecek, en ince ayrıntıya kadar sizin yerinize düşünüp en özel gününüzde masal tadında bir düğün yapabileceğiniz bir mekan. 350 kişilik kapalı...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000

Yemekli Kapasite

29 1

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Açık Havada ve Kırda Düğün

Ilıman bir iklime sahip olan ve doğasıyla büyüleyen Balıkesir kırda düğün yapmak isteyen çiftler için oldukça hoş mekanlar sunuyor. Geniş kır bahçelerine sahip restoranlar, sosyal tesisler, kulüp ve davet alanları seçenekleriniz arasında yer alabilir. Bunun yanı sıra ağaçların altında, çiçekler arasında yemyeşil bir bahçeye sahip oteller de düğününüz için hoş bir ambiyans yaratabilir. Açık havada böyle bir düğün yapmak istiyorsanız, olumsuz hava koşullarına karşı da önleminizi almanızı öneririz. Mesela mekan sahipleri ile anlaşmadan önce yağmur, rüzgar gibi olumsuz hava koşullarına karşı size alternatif bir kapalı mekan önerisinde bulunup bulunmayacaklarını sorabilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok mekan açılır-kapanır tavana da sahip olabiliyor. Böyle bir seçenek de düğününüzün berbat olmaması için yeterli olabilir. Eğer siz yine de işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız, hava durumu aracı ile düğün gününüzde tahmini hava durumu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Balıkesir Kır Bahçeleri İçin Dekorasyon Önerileri

Düğün yapacağınız kır bahçesini dekore etmeden önce düğününüzün konseptine karar vermeniz doğru olacaktır. Bu sayede düğününüzün tamamında uyumlu bir görüntü elde edebilirsiniz. Düğün konseptinizi, hobilerinize, hoşlandığınız renk ve figürlere göre belirleyebilirsiniz. Bisiklet temalı bir düğün yapacaksanız, davetiyenizde, masa süslemelerinizde bisiklet figürünü kullanabilir hatta mekanın çeşitli yerlerini sepeti çiçeklerle dolu bisikletlerle dekore edebilirsiniz.

Kır düğünü fiyatları hakkında fikir sahibi olmak için bulunduğunuz sayfadan yararlanabilirsiniz. Şehrinizde bulunan firmaları listeleyerek, hoşunuza giden mekanları daha detaylı inceleyebilir, dilediklerinizden de ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.