Balıkesir Müzik Firmaları

Eğlenceli ve kusursuz bir düğün için en doğru müzik firmalarını Düğün.com'da bulabilirsin. Canlı müzik arayanlar için düğün orkestrası firmaları Düğün.com'da! Firmaları incele, beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

7 firma

Tepecik Senfoni Orkestrası

Merkez

Tepecik Senfoni Orkestrası

Hayatınızın en önemli gününü; pozitif enerji, eğlenceli saatler, neşeli dakikalar ile muhteşem bir geceye, geniş müzik yelpazesiyle damganızı vuracağınız tek adres! Eğlenmek, eğlendirmek ve en özel...

7.500-10.000 TL

Min. Fiyat

Ekipman

Özellikler

16 34
İncele
Ömer Okay Sax Party

Altıeylül

Ömer Okay Sax Party

Düğün ve davetlerinizde standardın dışına çıkıyor, muhteşem şarkıları saksafon konseptiyle konuklarınıza sunarak kusursuz bir gün geçirmelerini sağlıyorum. Tarzınızı yansıtan enstrümantal düğün...

5.000-7.500 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışında Hizmet

Özellikler

11 4 1
İncele
Mysia Band

Burhaniye

Mysia Band

Mysia Band Organizasyonun türüne göre belirlediği repertuarıyla gerek misafirleriniz ile kurduğu pozitif iletişimle; tüm düğün, davet ve kutlamalarınıza profesyonel müzik hizmeti sunar. Takı töreni,..

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Özellikler

10 3 1
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Orkestra ve DJler

Düğün hazırlığı yaparken atlamamanız gereken önemli konulardan biride düğün müziği. Düğün müziklerine karar verdiniz mi? Sizin için en özel şarkıyı ilk dans müziğiniz olarak mı kullanacaksınız, peki giriş müziği olarak hangisini kullanacaksınız? Düğün müziklerine karar vermek ve bir liste oluşturmak için uzman görüşlerine de ihtiyacınız olduğunu unutmayın.

Peki, düğün müziklerinizi icra edecek orkestra veya dj kim olacak! Düğün mekanınıza uygun olarak bir orkestra mı yoksa dj ile mi çalışacaksınız önce buna karar vermelisiniz. İkinci adımda ise sizler için bir araya getirdiğimiz Balıkesir’in düğün müzik grupları ve dj’lerini inceleyerek kolayca müzik firmanızı seçebilirsiniz.