Ayvalık Altınova Atatürk Kültür Merkezi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Ayvalık Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Ayvalık Cunda Uygulama Oteli

50 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Bigadiç Bigadiç Belediye Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Altıeylül Balıkesir Öğretmen Evi

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Karesi Balıkesir Polis Evi

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sosyal Tesisler ve Öğretmenevleri Düğün Organizasyonları

Sosyal tesiste ve öğretmenevinde düğün yapmak size uygun bütçe ile şık bir organizasyon planlama imkanı sunar. Özellikle sosyal tesiste düğün yapmak çiftlerin en çok tercih ettiği davet organizasyonudur. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve birçok hizmet ayrıcalığı olması bu mekanları oldukça cazip hale getiriyor. Davetlilere otopark hizmeti sunması, açık ve kapalı alan mekanlara yer vermesi ve zengin bir mutfak seçeneğinin olması sosyal tesislerin avantajlardan yalnızca bazılarıdır. Yaz kış tercih edebileceğiniz, kaliteli hizmet almanın yanı sıra birçok ek avantajlardan yararlanabileceğiniz öğretmenevinde düğün seçeneği de çiftler için oldukça ideal düğün mekanları arasındadır. Aynı anda pek çok işinizi halledebileceğiniz öğretmenevinde kuaför hizmetinden size ayrılacak hazırlanma odasına, fotoğrafçıdan organizasyon şirketine kadar birçok alanda hizmet alabilirsiniz. Şehir dışından gelen konuklarınız için de konaklama imkanı sağlayacak olan öğretmenevleri aile üyelerinizden birinin öğretmen olmasıyla da size ekstra indirim imkanı sunuyor.

Balıkesir’de Düğün Yapılacak Sosyal Tesisler ve Konsept Fikirleri

Balıkesir merkezde tercih edeceğiniz sosyal tesislerde yaz düğünü için açık alanları seçebilirsiniz. Tabii ani hava değişimi durumlarında da mekanın size kapalı alan hizmeti sunabileceğinden emin olmanızda da fayda var. Sosyal tesislerin kır bahçelerinde düzenlenecek bir organizasyon için deniz konsepti oluşturabilirsiniz. Mavi tonlarda bir tema ile masalarda denizyıldızı mumlar, kurutulmuş ve boyanmış deniz mercanları ve deniz kabukları kullanabilirsiniz. Kış düğünü içinse daha koyu tonlarda bir tema ile masalarda kurutulmuş çiçekleri kullanarak hoş bir etki yaratabilirsiniz.

Balıkesir’de sosyal tesisler araştırırken konseptinizi de göz önünde bulundurarak arama yapmanız doğru mekanı bulabilmeniz için etkili olabilir. Ayrıca firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

 • Balıkesir Sosyal Tesisler Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Ayvalık 200 200 TL 40.000 TL
  Altıeylül 350 150 TL 52.500 TL
  Karesi 100 150 TL 15.000 TL
  Bigadiç 300 150 TL 45.000 TL