100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
200 - 1500 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
250 TL'den az
50 - 250 Kişi
250 - 500 TL
Susurluk
Mut Palas
200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Düğün ve Nikah Kokteyli Konsept Fikirleri

Dikkat çekici, eğlenceli ve samimi bir düğün organizasyonu yapmak istiyorsanız kokteyl düğün seçeneğini düşünebilirsiniz. Üstelik kalabalık bir konuk listesine sahipseniz bütçenizi zorlamaması açısından da kokteyl mekanları çok daha uygun bir seçim olacaktır. Özellikle havuz başı düğün(https://dugun.com/dugun-mekanlari) konseptine çok yakışan kokteyl seçeneğini mutlaka değerlendirmelisiniz. Havuz etrafında kullanacağınız ışıklar ve bistro masalarının süslenmesi için alacağınız dekoratif yardımlarla oldukça hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Örneğin, kokteyl masa süslemesinde fotoğraf ağacı kullanarak eşinizle beraber olan fotoğraflarınızı kullanabilirsiniz. Lav lambası veya ışıklı plazma küre kullanarak da oldukça farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer daha uygun bütçeli bir organizasyon düşünüyorsanız nikah kokteyli de planlayabilirsiniz. Bunun için nikahınızın yapıldığı yerin balo salonunu veya yakın lokasyondaki farklı bir mekanı tercih ederek nikahtan hemen sonra kokteyl alanına geçebilirsiniz. Çiçeklerle donatılmış bir mekan oldukça hoş bir konsept oluşturabilir. Özellikle kokteyl masalarında ve mekanın birçok alanında gelin çiçeğinizle birebir uyum sağlayan çiçekler kullanmanız uyumlu bir etki yaratacaktır.

Balıkesir’de Davet Mekanları Ararken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Balıkesir’de kokteyl şeklinde düğün yapmak için öncelikle davetli sayınızı, kokteylin alkollü mü yoksa alkolsüz mü olacağı, ulaşım kolaylığı ve yaz ya da kış aylarında olmasını dikkate alarak mekan arayışlarına girebilirsiniz. Size tavsiyemiz davet alanları arayışınızı kriterlerinize göre sınırlandırarak bir arama yapmanız. Böylece en kısa zamanda en uygun mekanı bulabilme şansı elde edebilirsiniz.

Mekan arayışınızı sınırlandırdıktan sonra dilediğiniz firmadan sırayla fiyat teklifleri alarak bütçenize en uygun olan mekanı bulabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları